У Скабєєвої від образи "засорение бочка": Російські пропагандисти в істериці через заборону ПАРЄ виходити за межу у 1,5 квадратних метра

У будівлі Парламентської асамблеї Ради Європи знімальним групам російських телеканалів виділили чітко позначену частину коридору, яка знаходиться неподалік від зали, де проводяться пленарні засідання. Про це повідомила журналістка “Росії 24” у своєму Telegram-каналі “Дівчина з татуюванням мікрофона” під котрою проступає профіль відомої телепропагандистки Скабєєвої, зазначають Патріоти України.

“Працювати журналісти тепер можуть тільки в певному місці в лобі. Для кожного телеканалу свій маленький загончик 1,5х1,5 метра. Виходити за нього з камерою, намагатися поставити питання будь-якому депутату, якщо він не підійшов сам особисто до твого загончику – журналіст права не має”, – переймається росіянка.

Також вона додала, що згідно з правилами, журналіст може бути видалений з території Ради Європи, якщо “його поведінка перешкоджає нормальному функціонуванню ПАРЄ”.

Згідно з неофіційними даними, у ПАРЄ ухвалили таке рішення через Ольгу Скабєєву, яка на попередніх сесіях активно провокувала конфліктні ситуації. В результаті кілька нардепів зі складу української делегації у ПАРЄ звернулися до керівництва Асамблеї з проханням обмежити їх від неетичної поведінки співробітників російського телеканалу.


Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 22 квітня

понеділок, 22 квітень 2024, 9:52

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.04.24 орієнтовно склали:

Розгорається скандал: США можуть запровадити санкції проти підрозділу ЦАХАЛу, Ізраїль обурений, - ЗМІ

понеділок, 22 квітень 2024, 9:50

У понеділок Сполучені Штати можуть вперше оголосити санкції проти одного з підрозділів ЦАХАЛу, лідери Ізраїлю виступили з різкою критикою очікуваного рішення, передають Патріоти України з посиланням на The Associated Press. Деталі: Імовірне рішення ст...