"У "слуги народа" мають відібрати телеканал": Бутусов нагадав Зе-команді про "антиолігархічний" закон

Народний депутат України від "Слуги народу" Олексій Ковальов після купівлі "4 каналу" має потрапити під дію закону про олігархів, нещодавно прийнятого монобільшістю. Про це у ефірі ток-шоу "Сегодня" на телеканалі "Україна 24" заявив журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Бутусов зазначив, що "можливо, в країні досить непогано йдуть справи, якщо представник "Слуги народу" через три роки успішної роботи в парламенті зміг купити телеканал".
"Мабуть, непогано йдуть у "слуг народу" справи. Можливо, якесь економічне зростання, великі досягнення - і вони вже купують телеканали. Вже прості депутати, прості "слуги" купують цілі телеканали - мабуть, це ознака якихось видатних економічних. успіхів чинної влади.Тепер ми побачимо, яку інформаційну політику проводять "слуги народу" на ще одному придбаному ними телеканалі", - сказав він.

Журналіст також нагадав, що "президент Зеленський підписав закон про боротьбу з олігархами, який забороняє багатим людям купувати та користуватися медіа". "Тому навряд чи пан Ковальов зможе тривалий час розпоряджатися своїм телеканалом, оскільки відповідно до закону, за який проголосували самі "слуги народу", його мають тепер позбавити незабаром телеканалу і взагалі внести до списку олігархів, тобто заможних людей, які мають власні медіа. Будемо очікувати появи пана Ковальова у списках олігархів, який невдовзі мають "оприлюднити"... Тепер на прикладі самого "слуги народу" Ковальова влада має продемонструвати, що робить із багатіями, які мають медіа. Це дуже цікавий приклад буде, я думаю, для всієї країни", - наголосив Бутусов.

Повітряні сили показали, як пілоти ЗСУ навчаються на F-16 в Україні (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 1:45

Українські пілоти адаптуються та навчаються керувати винищувачами F-16. Відео опубліковали Повітряні сили ЗСУ. . "Наша мета - повноцінні авіатренажери F-16 на території України, навчальні літаки (спарки) та центри підготовки льотного складу. Та все по...

"Декаґебізація в дії. Дякуємо небайдужим": Інститут українознавства звільнив заступника директора часів Януковича

середа, 27 вересень 2023, 22:40

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Василь Чернець звільнив свого заступника Дмитра Вєдєнєєва, через якого розгорівся скандал у соцмережах. Про це повідомив ексглава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, пер...