У військових та цивільних цілях: Україна готується запустити на орбіту Землі групу розвідувальних супутників "Сокіл"

У найближчі п’ять років Україна має намір створити і запустити в космос супутникове розвідувальне угруповання “Сокіл”, в яке будуть входити кілька апаратів високого, середнього і близько середнього дозволу. Про це в інтерв’ю LB.ua повідомив голова Державного космічного агентства України Володимир Усов, зазначають Патріоти України.

За його словами, розвідувальна система буде працювати за допомогою дистанційного зондування Землі, при цьому вона може застосовуватися як для військових, так і цивільних цілей.

“За допомогою наших супутників у нас в космосі з’являться “очі”, і ми зможемо звідти бачити, що відбувається як на українській, так і на іншій території. І будемо розуміти, що нам потрібно для вирішення тих чи інших політичних і економічних завдань”, – сказав Усов.

Голова Держкосмосу додав, що для належного функціонування “Сокола” повинна бути запущена сервісна платформа, на якій користувачі зможуть отримати необхідну їм інформацію.

“Так, аграрій отримає один набір сервісів, банкіри – інший, а військові – третій”, – додав він.

Очікується, що Україна зможе розробити і поставити сучасну та ефективну систему протисупутникової оборони не раніше, ніж через п’ять років.

Як повідомлялося раніше, свою чергу вже не перший рік чекає на запуск на орбіту перший суто український супутник зв'язку "Січ", виробництва КБ «Південне».

Українського політв'язня у Росії засудили до 10 років за "шпигунство"

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:10

«І ніби ми знали, що виправдальний вирок неможливий, але все одно сподівались на якесь диво… Навіть не уявляю, які почуття наразі охоплюють Олександра. Знаю тільки одне — він тримається, тому що має неймовірну силу волі», — пише Катерина у Facebook. ...

Посилили Чорноморський флот: ВМС Росії отримали патрульний корабель "Павел Державин" (фотофакти)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:00

Корабель увійшов до складу з’єднання охорони водного району Новоросійської ВМБ Чорноморського флоту. Заходи з введення корабля (б/н 363) до складу флоту відбувалися у Новоросійській військово-морській базі. Корабель увійшов до складу з’єднання охорони ...