Удар по Трампу: У США оприлюднили скандальне листування про блокування військової допомоги Україні (документ)

У США були опубліковані документи щодо затримки військової допомоги Україні з ініціативи адміністрації президента Дональда Трампа, передають Патріоти України.

Документ від Адміністративно-бюджетного управління при президентові США був оприлюднений неурядовою організацією American Oversight в рамках Закону про свободу інформації.

Так, згідно з викладеними паперами, підготовка заморожування допомоги Україні з великою ймовірністю велася ще до телефонної розмови президента США Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським 25 липня. За день до цього в Пентагон був направлений якийсь меморандум зі згадкою допомоги Україні.


При цьому, раніше вважалося, що перерахування були припинені через півтори години після скандальної розмови лідерів держав. Таким чином викладені документи спростовують можливе перевищення повноважень заради особистої вигоди президентом Трампом.

У документі фігурує ім'я заступника директора Адміністративно-бюджетного управління Майкла Даффі і ще ряду високопоставлених чиновників оборонної сфери США. Даффі вже викликали в Сенат для надання свідчень у справі про імпічмент президента.

"Готові відповісти на будь-які питання і з задоволенням їх обговоримо, якщо буде потрібно", - прокоментував викладені в мережу документи офіційний представник Управління.

"Главное событие Мюнхенской конференции по безопасности - расчехление путинских агентов", - Шуліпа

понеділок, 17 лютий 2020, 17:41

"Одним из информационных событий прошедших 14 февраля в Баварии на Мюнхенской конференции по безопасности стало распространение некого плана прекращения войны в Украине, сформулированного по инициативе представителей Российского совета по международным...

Хіти тижня. Політтехнолог одним реченням прокоментував вбрання дружини Зеленського на зустрічі із Папою Римським

понеділок, 17 лютий 2020, 17:30

Олена Зеленська на аудієнції постала в стриманому платті довжини міді чорного кольору з баскою. У суперечку втрутився відомий український політолог, експерт Олексій Голобуцький, який також відомий критикою політики Зеленського. Однак, втрутившись у суп...