
Дорогою зі США керівник Офісу президента Андрій Єрмак зустрівся у Лондоні з радником прем’єр-міністра Великої Британії з питань нацбезпеки Джонатаном Пауеллом. Про це повідомляє офіційний сайт ОП, передають Патріоти України.
"На зустрічі обговорили зміцнення оборонної співпраці між Україною та Великою Британією, а також необхідні для протистояння російській агресії рішення. Окрема увага – зусиллям, яких слід докласти, щоб досягнути сталого та справедливого миру на основі Формули миру, запропонованої Президентом Володимиром Зеленським", - йдеться у повідомленні.
Андрій Єрмак і Джонатан Пауелл також обговорили розвиток двосторонніх відносин. Підготовка угоди про 100-річне партнерство між Україною та Великою Британією, яка перебуває на фінальній стадії.
"Керівник ОП відзначив те, що Велика Британія стала однією з перших країн, які підтримали використання далекобійної зброї для захисту України, та постійно адвокатує членство нашої держави в НАТО. Андрій Єрмак і Джонатан Пауелл також обмінялися думками щодо результатів візиту української делегації до США й обговорили подальшу координацію спільних дій", - додали в Офісі президента.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....