Україна - на 127 місці: Складено список найбезпечніших країн світу

Очолила рейтинг Фінляндія, а в трійку лідерів входять ОАЕ і Ісландія.

Опубліковано рейтинг найбезпечніших країн світу. Фото: Novoye Vremya.

Найбезпечнішими країнами світу визнані Фінляндія, ОАЕ і Ісландія. Відповідний рейтинг був представлений в рамках Всесвітнього економічного форуму в рамках доповіді Global Travel and Tourism, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Україна зайняла 127-му позицію, випередивши Ємен, Нігерію і Пакистан. Росія - на 109 місці. Цей показник гірший, ніж в Домініканській Республіці, Перу і Бразилії.

Великобританія зайняла лише 78 місце. Серед найбезпечніших країн найбільше число країн Євросоюзу.

Найнебезпечнішими країнами в світі вважаються КНДР, Ірак і Афганістан.

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...