"Україна, Європа і США постійно роблять одну й ту саму помилку, коли мова йде про Росію", - Бабченко

Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно.

Військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що дії Росії на міжнародній арені неможливо раціонально зрозуміти, а завдання президента Путіна – сіяти хаос по всьому світу. Про це Бабченко повідомив у програмі “Студія Захід з Антіном Борковським”, передають Патріоти України.

“Україна, Європа і Сполучені Штати Америки постійно роблять одну й ту саму помилку. Кожного разу ви мислите раціонально й того ж очікуєте від Росії. Ви живете в країні, де суспільство є суб’єктом політики, але в Росії все інакше. В Російській Федерації раціонально не міркують, суспільство не має жодного значення. Путін – одноосібний керманич і робить він, що хоче”, – зазначив Аркадій Бабченко.

Журналіст зауважив, що Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно. "Розпалювання конфлікту – це і є ціль Путіна. Хаос усюди, по всьому світу. Ціль Путіна – хаос в Анголі, в Ізраїлі, в Білому Домі. Це і є цілі путінської Росії. Вони вже досягли своїх цілей. Це хворі люди, від яких варто очікувати чого завгодно. І ми зі своїм раціональним мисленням не здатні зрозуміти мотивацію Російської Федерації", – повідомив Бабченко.

Військовий журналіст також додав, що Україна повинна чітко проявити підтримку Ізраїля, адже обидві держави знаходяться в схожій ситуації: у нас за парканом знаходиться “русскій мір”, в Ізраїля – мусульманський.

Джерело: Еспресо.ТV

Хіти тижня. ​УЄФА відреагував на істерику Росії з вимогою змінити форму збірної України, заявлену на Євро-2020/21

понеділок, 14 червень 2021, 17:00

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) схвалив нову форму збірної України з футболу на майбутній чемпіонат Європи, пояснивши, що символіка збірної України з Кримом і Донбасом, а також з національним гаслом повністю відповідає всім правилам і ста...

Вождь, богом даний і правдивий

понеділок, 14 червень 2021, 16:05

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді