План дій щодо членства ніколи не був юридичною вимогою для приєднання до НАТО. Але цей механізм дозволяє державі-кандидату досягнути вимог, утім, якщо країна вже відповідає усім вимогам – то ПДЧ стає непотрібним. Про це заявила очільниця посольство США в Україні Крістіна Квін в інтерв’ю "Європейській правді", передають Патріоти України.
"США – лише один з 30 членів Альянсу, тому можу говорити лише про американську позицію. Ми продовжуємо підтримувати політику відкритих дверей для усіх "держав-аспірантів", включно з Україною, якщо вона прагнутиме приєднатися до Альянсу", - сказала Квін.
Що ж стосується можливості вступу Фінляндії без ПДЧ, то, з її слів, План дій щодо членства ніколи не був юридичною вимогою для приєднання до НАТО.
"А отже, Україна також може вступити до Альянсу без ПДЧ. Однак я би не називала це скороченою процедурою. ПДЧ – це механізм, який дозволяє державі досягнути вимог. І якщо якась держава вже відповідає усім вимогам – то ПДЧ стає непотрібним. Тому як Україна, так і будь-яка інша держава не має отримувати План дій щодо членства та виконувати його у разі, якщо ви загалом будете відповідати більшій частині вимог", - пояснила Крістіна Квін.
Керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко спростував поширювану в соцмережах інформацію про те, що у 2023 році планувався арешт колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Такі чутки Коваленко прокоментував на своєму кан...
Дмитро Снєгирьов, військовий експерт, співголова ГІ "Права Справа" розповів, яку кількість військ росіяни не можуть перекинути на територію України через Курську та Білгородську операції Про це він розповів в етері Еспресо, передають Патріоти України. ...