Україна не може виконати ультиматум Росії, для цього треба нас всіх знищити, - Зеленський

Володимир Зеленський заявив, що Україна не може виконати ультиматум Росії. Для цього довелося б знищити всіх українців. Відповідну заяву про ультиматум держави-агресорки український президент зробив в інтерв'ю європейським суспільним мовникам, передають Патріоти України.

Зеленський про неможливість виконання Україною ультиматуму Росії

Глава держави наголосив, що Україна не може виконати ультиматум Росії. Треба нас всіх знищити, тоді їхній ультиматум буде виконаний. Наприклад, віддати Харків, Маріуполь чи Київ, – зазначив Зеленський.

Водночас він додав, що ні харків'яни, ні маріупольці, ні кияни, ні він – ніхто не зможе цього зробити. Президент також звернув увагу, що ніде в Україні люди не хочуть бути під окупацією Росії. Про це свідчать дії місцевого населення у містах і селах, які загарбники тимчасово зайняли. Там жителі без зброї виходять проти ворога та проганяють його.

У Верховній Раді дійшли згоди щодо строків проведення виборів

четвер, 30 листопад 2023, 22:51

Вибори в Україні проведуть тільки після завершення воєнного стану. До такої угоди прийшли в середині листопада всі політичні сили, представлені у Верховній Раді України. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради, передають Патріоти України. Домовле...

Під Харковом знайшли ворожий склад: Які "подарунки" залишили окупанти (фото)

четвер, 30 листопад 2023, 22:43

Українські прикордонники виявили склад БК на деокупованій території Харківщини. Вміст схованки мають намір "повернути" російським власникам. Про це йдеться в повідомленні МВС, передають Патріоти України. Повідомляється про те, що у схованці знаходилося...