Україна пришвидшила темпи виробництва САУ "Богдана", - ЗМІ

Виробництво українських САУ Богдана виросло до восьми одиниць на місяць, повідомляє The New York Times.

"Зараз українська збройова промисловість будує вісім самохідних артилерійських систем "Богдана" щомісяця, і хоча офіційні особи не кажуть, скільки їх було зроблено загалом, збільшення обсягів виробництва сигналізує про потенційний "бум" у вітчизняному виробництві озброєнь", - йдеться у публікації.

Нагадаємо, Володимир Зеленський на засіданні військового селектору у грудні 2023 року повідомляв про збільшення виробництва САУ Богдана до шести одиниць на місяць. Тоді ж стало відомо, що 30 цих САУ вже передано ЗСУ. Така кількість ще у грудні минулого року зробила "Богдану" одним з наймасовіших зразків самохідної артилерії в українській армії.

Також у статті The New York зазначається, що українські оборонні підприємства в 3 рази збільшили виробництво бронетехніки та в 4 рази збільшили виробництво протитанкових ракет.

САУ Богдана - це українська колісна 155-мм самохідна артилерійська установка. Розробка розпочата щонайменше з 2018 року. Вона стала першою українською САУ, що розроблена під стандартний для країн НАТО калібр 155 мм. Влітку 2023 року "Богдана" офіційно прийнята на озброєння ЗСУ.

Посол повідомила, як швидко США передадуть допомогу Україні після голосування в Конгресі

субота, 20 квітень 2024, 12:22

США за короткий період можуть перейти до постачання Україні озброєнь після ухвалення відповідного закону в Конгресі. Про це заявила посол України в США Оксана Маркарова в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України. «Від моменту підпи...

"Скажу вам, локально, що бачу": Військовий прокоментував заяви про контрнаступ ЗСУ у 2025 році

субота, 20 квітень 2024, 11:30

Військовослужбовець Євген Ієвлєв, який зараз перебуває на Горлівському напрямку, закликає до стриманості у заявах про можливий контрнаступ Збройних сил України 2025 року. Про це він сказав в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Я вважаю, що...