Буде чим бити ворога: Українське підприємство "Антонов" створило центр безпілотників

Український "Антонов" розширює виробництво безпілотників, диверсифікуючи свій основний бізнес вантажних літаків. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

Зазначається, що безпілотники, вироблені та адаптовані в Україні, відіграють важливу роль у війні. І цей крок ДП "Антонов", про який раніше не повідомлялося, відповідає меті України стати світовим центром виробництва безпілотників, чому сприяють інвестиції в цей сектор, які стрімко зросли від початку 2022 року

Новий центр безпілотників було відкрито з метою розширення можливостей виробництва БПЛА та надання підтримки приватним виробникам з точки зору експертизи та послуг. Про це "Укроборонпром" заявив під час презентації у Вашингтоні в червні.

Тепер виробництво безпілотників зможе підтримати радянські аерокосмічні компанії, зокрема "Антонов", які зазнали значних збитків від російських атак.

Хоча виробництво вантажних літаків продовжиться, новий центр безпілотників може краще задовольнити військові потреби України і дати інженерам "Антонова" більше роботи. Таку думку агентству Reuters повідомила людина, обізнана з планами "Антонова". Її ім'я не називають, бо плани "Антонова" щодо безпілотників "ще не є публічно відомими".

Досвід "Антонова" у виробництві вантажних літаків також може бути застосований до виробництва безпілотників далекого радіусу дії. Це дасть ЗСУ можливість завдавати ударів вглиб ворожої території.

Наразі відомо, що новий центр "Антонова" пропонує різні послуги, зокрема експериментальні аеродинамічні дослідження, створення повнофункціональних тренажерів для навчання операторів безпілотних літальних апаратів (БПЛА) і розробку стандартів компонентів.

"Reuters" додає, що презентація збіглася в часі з реструктуризацією "Укроборонпрому", спрямованою на залучення більшої кількості клієнтів і посилення ролі України в міжнародному оборонному секторі.

"Якщо спиратися на заяви": Чим відрізняється МБР від ракети середньої дальності - пояснення

субота, 23 листопад 2024, 7:30

Різниця між міжконтинентальними балістичними ракетами (МБР) та балістичними ракетами середньої дальності (БРСД) у випадку РС-26 "Рубеж", також ймовірно відомої як "Орешник", полягає в класифікації, визначеній Договором про ліквідацію ракет середньої і ...

Шантаж триває: В ISW оцінили вплив ударів "Орєшніком" і погрози Путіна на хід війни в Україні

субота, 23 листопад 2024, 6:30

Обстріл Дніпра балістичною ракетою "Орєшнік" та заяви російського диктатора Володимира Путіна, не свідчать про істотні зміни в ударних можливостях Росії або ризик застосування нею ядерної зброї, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інститу...