Українське підприємство поставило до Туреччини модернізовані ЗРК

Модернізований зенітний ракетний комплекс (ЗРК) С-125-2Д призначений для захисту політичних і адміністративних центрів, стратегічних об’єктів цивільного та військового призначення, своїх військ від впливу всіх типів засобів повітряного нападу.

Науково-виробниче об’єднання «Аеротехніка-МТЛ» поставила ЗРК С-125 та супутню продукцію до Туреччини, передають Патріоти України з посиланням на УМП.

Зараз на території іноземного замовника відбувається приймання продукції.

Угоду з Туреччиною на постачання зенітних ракетних комплексів С-125-2Д та ракет до нього було підписано на початку 2020 року.

Згідно з офіційним сайтом НВО «Аеротехніка-МТЛ» до складу одного комплексу входять:

  • Радіолокаційна станція наведення ракет СНР-125-2Д;
  • Ракетна група СМ-РБ-125-2Д (в складі чотирьох пускових установок 5П73-2Д);
  • Система автономного електропостачання САЕС-2Д;
  • Комплект кабелів силових КС-2Д;
  • Комплект кабелів управління КУ-2Д;
  • Комплект ЗІП.

Ракетна група СМ-РБ-125-2Д може включати до 4-х пускових установок 5П73-2Д з чотирма направляючими для зенітних керованих ракет (ЗКР) 5В27У, 5В27ГУ, 5В27ГПУ, 5В27Д і до 8-ми транспортно-заряджаючих машин ПР-14А (АМ).

Модернізований зенітний ракетний комплекс (ЗРК) С-125-2Д призначений для захисту політичних і адміністративних центрів, стратегічних об’єктів цивільного та військового призначення, своїх військ від впливу всіх типів засобів повітряного нападу ймовірного противника.

Порівняно з базовим варіантом модернізований ЗРК С-125-2Д має підвищену захищеність від різного виду активних і пасивних радіозавад, а також відлунь від місцевих предметів за рахунок застосування нових апаратних технологій, методів захисту від перешкод і способів обробки сигналів.

За рахунок нового методу наведення ракет вдалось збільшити зону ураження і підвищити ймовірності ураження цілей в простій завадовій обстановці і при впливі інтенсивних радіозавад.

Після модернізації зенітного ракетного комплексу його експлуатаційний термін служби продовжений до 15 років.

Це був би потужний сигнал: Президент Литви пропонує вступ України в ЄС 1 січня 2030 року

понеділок, 24 лютий 2025, 12:50

Литовський президент Гітанас Науседа запропонував зафіксувати 1 січня 2030 року датою вступу України до Європейського Союзу, передають Патріоти України. Очільник держави відзначив, що зараз настав час лідерства і європейці повинні взяти на себе відпові...

"Україна, пам’ятайте, має 110 бригад на полі": У Варшаві пояснили, чому Трамп не зможе "здати" Україну

понеділок, 24 лютий 2025, 11:56

Політику нової адміністрації США багато хто в Європі порівнює із Мюнхенською змовою 1938 року, коли Британія та Франція "здали" Гітлеру Чехословаччину. Але з Україною так не вийде, тому що українці, на відміну від чехів 87 років тому, вирішили чинити з...