Український слід Трампгейту збагатився новим скандалом: Розвідка США оприлюднила листування соратника Джуліані з Аваковим, Шефіром і Бакановим

Патріоти України вже повідомляли, що розвідка США оприлюднила новий кейс розслідування таємних переговорів адвоката Трампа з Зеленським. Однак виявляється цим справа не обмежилось. Соратник адвоката президента США Руді Джуліані Лев Парнас листувався з рядом людей з оточення українського президента Володимира Зеленського. Відповідне листування Парнаса в месенджері WhatsApp оприлюднив постійний комітет з питань розвідки Палати представників США.

Згідно з отриманими даними, соратник Джуліані листувався з міністром МВС Арсеном Аваковим, головою СБУ Іваном Бакановим і першим помічником президента Володимира Зеленського Сергієм Шефіром.

На оприлюднених зображеннях можна побачити, що Парнас просив Баканова допомогти йому сконтактувати Зеленського та Джуліані. Голові СБУ також відправлялися статті з New York Times про Трампа та його можливого суперника на виборах 2020 демократа Джо Байдена.

Починаючи з квітня 2019 року Парнас кілька разів писав главі МВС Арсену Авакову. Зокрема, він просив міністра допомогти підготувати візит Джуліані в Україну, показував йому аналогічні статті з New York Times і просив допомогти зв’язатися з командою Володимира Зеленського. Сторони також готувалися зустрітися 15 квітня, проте про саму зустріч нічого невідомо.

У травні 2019 року Парнас контактував з Шефіром і навіть зустрічався з ним у Києві. Зустріч відбулася після скасування візиту в Україну адвоката Трампа.

У листуванні з екс-генпрокурором Юрієм Луценком соратник Джуліані отримував скарги на посла Марі Йованович. В одному з повідомлень Луценко написав Парнасу, що “якщо ви не будете приймати заходи по мадам, то поставите під сумнів всі мої заяви, в тому числі по Б” (ймовірно, йдеться про сина Байдена).

Під час поїздки Зеленського в США Парнас спілкувався з помічником українського президента Андрієм Єрмаком, обговорюючи підготовку “ще однієї зустрічі з нашим другом”.


У 2014 році генсек Пан Гі Мун міг запобігти окупації Криму, але не зробив цього, - постпред України в ООН

четвер, 24 вересень 2020, 23:31

ООН не виконала завдання, заради яких створювалась. ООН проявила пасивність в 2014 році і тим самим зробила можливою російську окупацію Криму. Пан Гі Мун, на той час генсек ООН, міг запобігти анексії півострова і увійти в історію, але упустив свій шанс...

З архіву ПУ. "Поки ми спали": Телеканал "1+1" зганьбився через Портнова (фотофакт)

четвер, 24 вересень 2020, 23:30

Телеканал Ігоря Коломойського назвав одіозного політика "правозахисником". Телеканал "1 + 1" олігарха Ігоря Коломойського зганьбився в соціальних мережах і зазнав різкої критики після того, як одіозного чиновника часів Віктора Януковича Андрія Портнова...