Український уряд призначив нових заступників міністра оборони

Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністра оборони. Про кадрові зміни в оборонному відомстві повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передають Патріоти України.

Зокрема, урядом на посаду заступників міністра оборони призначено Джигира Юрія Анатолійовича та Калмикову Наталію Фернандівну. Крім того, на посаду заступника міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації призначено Черногоренко Катерину Леонідівну.

  • Юрій Джигир був заступником міністра фінансів.
  • Наталія Калмикова була виконавчим директором Ветеранського фонду.
  • Катерина Черногоренко працювала проектним менеджером в Міністерстві цифрової трансформації.

Водночас, міністр оборони Рустем Умєров у соцмережі повідомив, що перезавантаження оборонного відомства та впровадження якісних змін відчують насамперед наші воїни. Як зазначив Умєров, Юрій Джигир буде заступником з питань фінансів. Джигир останні три роки консультує Світовий Банк з питань фінансових частин реформ, пов’язаних з охороною здоров’я. У 2018-2020 роках Джигир працював заступником міністра фінансів України. У нього понад 20 років економічного досвіду в підтримці реформ, соціальній політиці та фіскальній децентралізації в Україні, Східних Балканах, Центральній Азії.

Крім того, Наталія Калмикова буде заступником з питань соціального розвитку. З лютого 2022 Наталія була виконавчою директоркою Українського ветеранського фонду, до цього – радницею Командувача сухопутних військ ЗСУ та заступницею директора у фонді "Повернись живим".

Також, Катерина Черногоренко буде заступником з питань цифрового розвитку. Вона є керівницею проєкту "Армія дронів". З 2018 року є проєктним координатором електронних послуг: єМалятко, електронний лікарняний та запровадження COVID-сертифікатів в Дії.

"Головний пріоритет для нових членів команди — наші воїни, їхнє життя, здоров’я та гідність. Наше найважливіше завдання — забезпечити повагу до гідності воїнів у всіх взаємодіях з державою", - наголосив Умєров.

Росія перекидає десант на лівобережжя Херсонщини, ворог намагається проникнути в тил ЗСУ, - Братчук

понеділок, 11 грудень 2023, 7:11

Російська терористична армія намагається зайняти позиції українських військових на лівобережжі Херсонської області. Для цього ворог перекидає туди десант. Зокрема, загарбники намагаються проникнути у тил ЗСУ та вибити українських захисників із лівого б...

"Нові цілеспрямовані зусилля в довгостроковій перспективі": Британія та Норвегія очолять морську коаліцію для задля "швидкого розвитку морських сил Україні

понеділок, 11 грудень 2023, 7:02

Британія разом із Норвегією очолили нову "морську коаліцію" для допомоги Україні. Нове об'єднання країн постачатиме кораблі та інші транспортні засоби українським захисникам для ведення бойових дій на морі. Про це у неділю, 10 грудня, повідомляє прес-с...