"Українці платять життям, ми заплатимо свою ціну!": Байден заявив, що США не нападуть на РФ, але будуть допомагати захисту від неї

Президент США Джо Байден у четвер, 28 квітня, виступив із офіційною промовою. Він запевнив, що Америка підтримує Україну, а також розповів про боротьбу з Росією. Трансляцію звернення веде "Голос Америки", передають Патріоти України.

Глава США заявив, що підписав заявку Конгресу про надання Україні найважливішої допомоги, яка дозволить українському народу чинити опір путінській агресії. Він також закликав якнайшвидше схвалити надання необхідної українській державі допомоги

"Щодня Україна платить ціною життів своїх людей, тому ми повинні продовжувати надавати військову допомогу, техніку, боєприпаси для того, щоб вони могли рятувати життя і продовжувати чинити опір. Важливо, щоб ця допомога була затверджена якомога швидше", – підкреслив Байден.

За словами американського президента, США підтримуватимуть Україну, допоки там точитиметься війна. Він також зазначив, що США не нападають на Росію, Америка лише допомагає Україні захиститися від російського вторгнення.

"Це був вибір Путіна – почати цю брутальну агресію. І це може бути вибір Путіна – зупинити цю агресію. Росія є агресором, у цьому немає сумнівів. І світ має робити все можливе, щоби притягнути Росію до відповідальності", – підкреслив американський президент.

Він нагадав про жахливі злочини російських військових в Україні, про які вже відомо. За словами Байдена, якщо світ не допоможе Україні – ситуація там лише погіршуватиметься.

Також Байден заявив про те, що до Конгресу направлено проєкт закону про конфіскацію активів російських олігархів та передачу їх Україні. Америка має намір "позбавити їх грошей, розкішних будинків, нерухомості". "Це погані люди, ми знаємо, чим вони займаються", – заявив американський президент.

Постійні заяви РФ про те, що Росія воює не лише проти України, а й проти НАТО, Байден назвав свідченням відчаю Кремля через поразки в Україні. Він застеріг Кремль, заявивши, що США готові до будь-яких дій із боку РФ.

Також Байден відреагував на погрози Росії на адресу Польщі та Болгарії. "Вчора Росія направила погрози нашим союзникам, погрожуючи припинити постачання енергоресурсів. Ми здатні підтримати наших союзників. Ми не дамо Росії можливості шантажувати нас. Працюємо з Катаром, Японією та іншими союзниками. Агресія не може перемогти", – заявив Байден.

"Не хочу таке чути в нашій країні": Президент Хорватії назвав "Слава Україні!" гаслом шовіністів

середа, 31 травень 2023, 21:53

Відомий своїми проросійськими поглядами президент Хорватії Коран Міланович вважає, що гасло "Слава Україні!" відноситься до шовіністів і має таке ж походження, як і вигук хорватських усташів "За дім готові". Про це пише видання N1, передають Патріоти У...

У ГУР пояснили, чому Буданов допоміг "слузі"-втікачу Трубіцину, на котрого полювали САП та НАБУ, виїхати за кордон

середа, 31 травень 2023, 21:40

У Головному управлінні розвідки підтвердили, що дійсно допомогли обвинуваченому в хабарництві 40-річному депутату Київради від "Слуги народу" Владиславу Трубіцину виїхати з України, але зробили це не з власної волі. Про це заявив представник ГУР Андрій...