"Українцям потрібно готуватися": Грант назвав міста, які можуть стати головною ціллю для ударів РФ

Влада країни-агресорки Росії усіляко намагається знищити Україну. Прийдешня зима не стане виключенням для злочинів Кремля, тож жителям нашої країни потрібно готуватися нових атак, передають Патріоти України.

Британський військовий експерт полковник армії Великої Британії у відставці Глен Грант розповів про основні задуми ворога у цей період. В інтерв'ю на телеканалі "Еспресо" він назвав міста, які можуть стати головною ціллю ворога.

"Не впевнений, де саме окупанти атакуватимуть цього року, але очевидно, що вони зосередяться на одному чи двох великих містах, щоб спробувати зруйнувати тамтешню інфраструктуру. Думаю, що Одеса, Львів та Київ візьмуть на себе найбільший удар, тому що це центри найбільшої активності. Львів – тому що сюди приїжджають з Польщі, потім, звичайно, Одеса –через зерно та ведення сільського господарства взимку, а Київ - тому що це столиця. Українцям потрібно готуватися до потужних атак", – сказав Грант.

За його словами, це не матиме ефекту, якого хотіла б Росія. Справа в тому, що українці зараз краще психологічно налаштовані.

Окрім того, українські енергетичні компанії набагато краще підготовлені до цієї війни, ніж минулоріч. "Звичайно, буде дуже важко, особливо для тих, хто мешкає у сірій зоні, наприклад в Харківській області. Там більше не працюють магазини і люди повністю залежать від волонтерської допомоги. Мушу сказати, що багато волонтерської допомоги з Європи надходить саме для забезпечення базових потреб людей. Тому росіяни будуть продовжувати атакувати сіру зону, наскільки це буде для них можливо, намагаючись проникати все глибше", – додав експерт.

Німеччина підтвердила доставку в Україну додаткової установка ППО IRIS-T, як це покращить захист нашого неба

субота, 25 травень 2024, 7:30

Німеччина надала Україні третю частину обіцяних зенітних комплексів IRIS-T. Однак промисловість не встигає виробляти ракети для цих комплексів, розповіли журналісти. . 24 травня в Україні опинилася ще одна установка протиповітряної оборони IRIS-T SLM....

"Маємо бути готовими": Прикордонники не виключають можливого наступу РФ у Сумській області

субота, 25 травень 2024, 7:22

Українські прикордонники не виключають, що росіяни можуть розпочати наступ у Сумській області, як це сталося у Харківській області. Хоча зараз окупанти не мають достатньо сил для цього. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Державної пр...