У дуже дивному місці: У Британії знайшли таємні документи про "обстріляний" росіянами есмінець Defender, - ЗМІ

У Великій Британії у графстві Кент знайшли секретні документи Міністерства оборони на автобусній зупинці. Людина, яка знайшла ці документи, передала їх BBC, інформують Патріоти України.

Документи містять детальну інформацію про британські збройні сили та есмінець Defender, навколо проходу якого поблизу Криму нещодавно виник скандал. Зазначається, що чоловік, який передав ЗМІ документи та вирішив не називати свого імені, знайшов майже 50 сторінок у купі сміття за автобусною зупинкою вранці 22 червня. Там, зокрема, обговорювалася ймовірна реакція Росії на прохід корабля Defender через українські територіальні води біля узбережжя Криму.

В іншому детально описані плани можливої військової присутності Великої Британії в Афганістані після закінчення там операції країн НАТО під керівництвом США. Журналісти вважають, що документи, які включають електронні листи та презентації PowerPoint, створили в офісі вищого чиновника Міністерства оборони.

Документи, що стосуються есмінця Defender, доводять, що місію, описану Міноборони як "невинний прохід через українські територіальні води" з прикритими гарматами та вертольотом в ангарі, провели в очікуванні, що Росія може реагувати агресивно.

Серія слайдів демонструє два варіанти маршруту, один з яких описується як "безпечний та професійний прямий транзит з Одеси до Батумі". Він включав невелику ділянку через "Схему розділення руху" (TSS) поблизу південно-західного краю Крим.

Цей маршрут, як вказано у слайді, "дасть можливість взаємодіяти з українським урядом... у тому, що Велика Британія визнає територіальні води України".

У Міністерстві оборони Британії підтвердити втрату конфіденційних документів, а у британському уряді заявили, що розпочали розслідування інциденту.

Відмовились від знаменитих "мангалів": Росія почала тотально бронювати новітні танки Т-90М "Прорыв" динамічним захистом "Контакт"

понеділок, 4 грудень 2023, 2:35

Т-90М перетворили на справжній "бутерброд" з шарів динамічного захисту, включно зі встановленням "Контакту" навіть на люки. Під час виробництва танку Т-90М "Прорыв" у РФ почали штатно встановлювати додатковий динамічний захист за новою вкрай щільною с...

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...