Коментуючи катастрофу новітнього російського військово-транспортного лайнера, російські інженери визнають, що так і не змогли подолати залежність від України в поставках високотехнологічної військової продукції. Технології виробництва турбогвинтових двигунів залишилися в України і зосереджені в конструкторських бюро Запоріжжя. Колишній головний конструктор ПАТ "Іл" Микола Таліков заявив російському інформаційному агентству ТАСС, що проблеми російського авіабудування пов'язані з відсутністю технології виробництва авіаційних двигунів, передають Патріоти України.
У випадку з моделлю "Іл-112В" мова йде про турбогвинтові двигуни, які були встановлені на моделі, що розбилася сьогодні. "Двигатели семейства ТВ7-117 – большая проблема. В "самолетном" варианте ТВ7-117СТ они вынуждены "тянуть" нагрузку, для которой требуется более мощный мотор. ТВ7-117 заметно форсировали по мощности, доведя ее до 3000 л.с. во взлетном и до 3600 л.с. в чрезвычайном режиме, однако нужно помнить, что исходно это двигатель мощностью в 2500 л.с., и форсировка явно не добавила надежности конструкции", - повідомив в бесіді з кореспондентом "Профілю" один зі співробітників російської оборонки. Авіаконструктор прямо заявив, що у російських інженерів великі проблеми з розробкою турбогвинтових двигунів для авіації. За його словами, основні технології розробки подібних двигунів залишилися на території України після розпаду Радянського Союзу - інтелектуальні та виробничі потужності досі зосереджені в українському Запоріжжі. Своїх інтелектуальних і матеріальних ресурсів наздогнати Україну в технологіях спорудження необхідних авіадвигунів у росіян немає.
"К сожалению, компетенции разработки авиационных турбовинтовых двигателей еще предстоит восстанавливать. В Советском Союзе главный центр компетенций в этой сфере был создан в Запорожье в Украине, и сейчас наши возможности в данной сфере сильно ограничены: на все нужные проекты двигателей просто не хватит людей и денег", – зазначив експерт.
На Покровському напрямку оператори батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів "Корсар" 38-ї окремої бригади морської піхоти за допомогою FPV-дронів знищили російські САУ та МТ-ЛБ, передають Патріоти України. "Оператори батальйону ударних безп...
Російські війська в Україні захоплюють певну територію, але потім далеко не просуваються. Окупанти рухаються вперед, але дуже повільно, тож «стратегічний прорив» РФ на передовій малоймовірний. Про це заявив аналітик Sky News з питань безпеки та оборони...