У кінці березня в Україні планували побудувати п'ять мобільних інфекційних госпіталів для лікування хворих на COVID-19, проте потім передумали й направили гроші на будівництво доріг. Про це в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" заявив власник мережі магазинів медичного обладнання Олексій Давиденко, передають Патріоти України.
За його словами, в Україну навесні приїжджали китайці для допомоги в будівництві госпіталів. Давиденко повідомив, що планувалося побудувати по одному закладу на 1200-1500 ліжко-місць у всіх регіонах країни – на півдні, півночі, сході, заході і в центрі.
"І тоді це було рішення першої людини країни – будувати чи не будувати. І коли це було рішення "не будувати", я внутрішньо для себе зрозумів, що вони вирішили, що коронавірус побороли. Вони не збираються будувати й витрачати гроші, вони проблему розв'язали", – заявив бізнесмен.
За його словами, поки показники захворюваності не досягли 3-4 тисяч на добу, "ніхто не прокидався". "Відтоді, як вони вирішили не будувати, а боротися з тим, що є, гроші пішли на асфальт, на дороги, куди-завгодно в інші місця", – сказав Давиденко.
Він також нагадав, що до коронавірусу ставилися нерозважливо на всіх рівнях – за порушення карантину ніхто нікого не штрафував, проводилися масові заходи, працювали клуби, святкувалися дні міста. За словами підприємця, що займається медичним бізнесом, за останні два тижні з'явився ажіотажний попит на пульсоксиметри, термометри, бактерицидні лампи, кисневі концентратори.
"Якщо український бізнес, який заробляє на цій справі гроші, не зміг достатньо купити і привезти, щоб сьогодні вистачало людям за гроші купити, як ви вважаєте, чи підготувалася за шість місяців достатньо українська влада, щоб це пережити", – зазначив Давиденко.
Внаслідок російської атаки на Київ у суботу, 18 січня, загинуло подружжя з Вінницької області Олексій та Світлана. Вони приїхали до столиці у справах. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила місцева жителька Соня Голованюк. Тіл...
В Україні розглядають можливість відкриття аеропортів навіть під час війни, зокрема у Львові, однак експерти наголошують на значних ризиках, пов’язаних з атаками балістичних ракет "Кинджал". У разі їхнього запуску час підльоту становить лише 10-12 хвил...