Практичні випробування проводить бригада Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ).
«Одним з перспективних напрямків ведення бойових дій є залучення наземних дистанційно керованих комплексів. В цьому напрямку, силами ДНДІ ВС ОВТ проводяться роботи з дослідження даного типу техніки яка виробляється вітчизняними компаніями», – розповідають у ДНДІ ВС ОВТ.
Після проведення практичної частини випробувань, фахівці ДНДІ ВС ОВТ проводять обробку отриманих результатів.
Отриманні результати повинні допомогти виявити основні недоліки дослідного зразка для їх усунення.
Разом з тим, результати випробувань забезпечать розробку конкретних напрямків вдосконалення нових зразків безпілотних наземних апаратів.
Як повідомлено, платформа являє собою безпілотний наземний апарат, який призначений для участі у проведенні розвідувальних операцій, виявлення та знищення живої сили та легко броньованих цілей противника.
Додатково платформа зможе супроводжувати розвідувальні групи, перевозити та доставляти військові вантажі на лінію зіткнення.
У випадку ведення ворожого вогню, може використовуватися як прикриття для відходу особового складу або евакуації поранених.
Нагадаємо, у листопаді 2020 року компанія QinetiQ поставила Армії США першу партію з чотирьох легких наземних гібридних роботів RCV-L.
У жовтні 2020 року У Польщі показали дистанційно керовану машину «Hunter», багатоцільовий універсал масою 3,5 тонни.
Балістична ракета середньої дальності "Орешник", якою РФ 21 листопада атакувала Дніпро, була створена "підступними" порушниками Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності від 1987 року. Про це пише Forbes, передають Патріоти України. Жур...
За 1000 днів конфлікту Повітряно-космічні сили Росії, незважаючи на технологічну та чисельну перевагу, не змогли домогтися переваги в повітрі над Україною, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у X (Twitter). "О...