Практичні випробування проводить бригада Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ).
«Одним з перспективних напрямків ведення бойових дій є залучення наземних дистанційно керованих комплексів. В цьому напрямку, силами ДНДІ ВС ОВТ проводяться роботи з дослідження даного типу техніки яка виробляється вітчизняними компаніями», – розповідають у ДНДІ ВС ОВТ.
Після проведення практичної частини випробувань, фахівці ДНДІ ВС ОВТ проводять обробку отриманих результатів.
Отриманні результати повинні допомогти виявити основні недоліки дослідного зразка для їх усунення.
Разом з тим, результати випробувань забезпечать розробку конкретних напрямків вдосконалення нових зразків безпілотних наземних апаратів.
Як повідомлено, платформа являє собою безпілотний наземний апарат, який призначений для участі у проведенні розвідувальних операцій, виявлення та знищення живої сили та легко броньованих цілей противника.
Додатково платформа зможе супроводжувати розвідувальні групи, перевозити та доставляти військові вантажі на лінію зіткнення.
У випадку ведення ворожого вогню, може використовуватися як прикриття для відходу особового складу або евакуації поранених.
Нагадаємо, у листопаді 2020 року компанія QinetiQ поставила Армії США першу партію з чотирьох легких наземних гібридних роботів RCV-L.
У жовтні 2020 року У Польщі показали дистанційно керовану машину «Hunter», багатоцільовий універсал масою 3,5 тонни.
Командувач Центрального командування США у 2008−2010 роках, Директор ЦРУ у 2011−2012 роках Девід Петреус оцінив «запас міцності» України та імовірність того, що США продовжать її підтримувати, передають Патріоти України. «Важливе запитання — чи продовж...
Радник російського диктатора РФ Володимира Путіна Юрій Ушаков розповів про деякі деталі його розмови з президентом США Дональдом Трампом, що відбулась 19 травня. Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ, передають Патріоти України. Він зазнач...