В Україні затвердили повістки нового зразка: У чому їхня відмінність і що треба знати

В Україні під час мобілізації, що триває, затвердили новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів. Всім військовозобов'язаним почали видавати повістки нового зразка. Про це повідомив начальник Тернопільського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Гусєв у сюжеті "Тернопіль 1", передають Патріоти України.

За його словами, побільшало документів, які необхідно принести призовнику до центру комплектування для уточнення своїх даних. Окрім паспорта, військового квитка та приписного свідоцтва потрібен ще ідентифікаційний номер.

На повістці є посилання на норму закону про відповідальність, якщо людина не з'явиться до центру комплектування без поважної причини. Зміна полягає у словах «без поважної причини».

«У минулому формулюванні було чітко зазначено, що якщо людина не прийде, то підлягатиме адміністративному покаранню. Це юридично неправильно, тому що є різні обставини. Бувають певні причини, у тому числі й прописані законодавством, за яких людина може не прибути до територіального центру», — пояснив Гусєв.

У повістці також змінено назву, куди необхідно прибути: замість слова «військкомат» використовується нова назва «територіальний центр комплектування та соціальної підтримки». В іншому повістки залишилися без змін.

Бої тривають безперервно: ЗСУ точним ударом знищили групу російських загарбників під Бахмутом (відео)

субота, 25 березень 2023, 9:57

Українські воїни тримають під постійним вогневим контролем російських окупантів під Бахмутом. Намагання прорватися, навіть невеликими штурмовими групами, закінчуються для ворога смертю, передають Патріоти України. Одну з таких точним ударом знищили бій...

"Це було зроблено не просто так". Чому Генштаб спростував свою ж заяву про вихід окупантів з Нової Каховки, - Левін

субота, 25 березень 2023, 9:28

23 березня поширилася інформація про нібито звільнення Нової Каховки, згідно з повідомленням про вихід звідти окупантів у зведенні Генштабу. Проте командування ЗСУ швидко спростувало таке трактування. Військовий аналітик, офіцер Армії оборони Ізраїлю І...