"Вы все врете!": "Слуги народу" звинувачують авторитетних соціологів у некомпетентності за оновлені рейтинги Зеленського

33-річна провідниця фракції "Слуга народу" з журналістською освітою і PR-досвідом вважає, що краще розбирається у методиках соціального моніторингу ніж Київський Міжнародний Інститут Соціології

Євгенія Кравчук, заступник голови фракції «Слуга народу» вважає, що рейтинг президента Володимира Зеленського на сьогодні знизився, але не так критично, як доводять соціологі КМІС, зазначають Патріоти України.

До того ж депутатка в інтерв’ю «Главкому» зазначила, що у їхньої команди є питання до методології соціологічних досліджень, які свідчать про зниження підтримки президента та його партії.

Нагадаємо, наприкінці листопада з’явилися рейтинги КМІС, де йшлося про те що частка тих, хто позитивно ставиться до президента Володимира Зеленського, стрімко зменшилася – з 73% до 52%.

Кравчук зауважує, що «по-перше, це було телефонне опитування, а подібні опитування є найменш об’єктивними». «По-друге, вибірка становила півтори тисячі респондентів, а мінімально має бути дві тисячі. Крім того, телефонні опитування зазвичай використовуються для визначення певних тенденцій, а для цього потрібно кожного тижня ставити респондентам одне й теж запитання. Тоді буде зрозуміла тенденція і ми могли б довіряти цим опитуванням», - стверджує депутатка.

Також «слуга народу» зауважує, що показник 73% був на піку мобілізації виборців і включав не тільки власний рейтинг переможця, але й антирейтинг опонента».

За словами Кравчук, природно, що з часом ця цифра зменшується, «але, в усякому разі, ця підтримка залишається набагато більшою, ніж у будь-якого іншого українського президента за такий самий період».

«Ми відчуваємо, наші дії викликають певний медійний спротив – передусім тих, на чиї інтереси ми наступаємо. Наші політичні опоненти намагаються відвоювати своє місце в політиці. А це можна зробити лише критикою та напівправдою», - запевняє «слуга народу» і додає, що зараз «накопичилося дуже багато проблем, які потрібно вирішувати одночасно».

«Зважаючи на те, що інавгурація президента була в травні, а лише наприкінці літа був сформований Кабмін і парламент почав ухвалювати якісь закони. Тобто президент не мав можливості ефективно використовувати перші місяці. Але коли процес пішов, то ми за цей період ухвалили вже понад сто законів. І більшість з них – важливі і комплексні, які роками не розглядалися», - наголошує Кравчук.

Росіяни намагаються перетнути трасу і прорватися до Покровська зі сходу: У Силах оборони розповіли про ситуацію

п’ятниця, 4 квітень 2025, 7:47

Ситуація навколо траси Покровськ-Костянтинівка небезпечна, російські війська намагаються її перетнути. Про це у телеефірі заявив речник речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Віктор Трегубов, передають Патріоти України. "Вона (сит...

Торговельна війна між США та ЄС зменшуватиме можливості допомоги Україні: Гетманцев пояснив наслідки

п’ятниця, 4 квітень 2025, 7:28

Глобальна торговельна війна між Сполученими Штатами Америки та Європейським Союзом може призвести до суттєвого уповільнення економік наших європейських партнерів, що зменшить їхні можливості фінансової підтримки України. Про це заявив у Телеграмі голов...