"Вы все врете!": "Слуги народу" звинувачують авторитетних соціологів у некомпетентності за оновлені рейтинги Зеленського

33-річна провідниця фракції "Слуга народу" з журналістською освітою і PR-досвідом вважає, що краще розбирається у методиках соціального моніторингу ніж Київський Міжнародний Інститут Соціології

Євгенія Кравчук, заступник голови фракції «Слуга народу» вважає, що рейтинг президента Володимира Зеленського на сьогодні знизився, але не так критично, як доводять соціологі КМІС, зазначають Патріоти України.

До того ж депутатка в інтерв’ю «Главкому» зазначила, що у їхньої команди є питання до методології соціологічних досліджень, які свідчать про зниження підтримки президента та його партії.

Нагадаємо, наприкінці листопада з’явилися рейтинги КМІС, де йшлося про те що частка тих, хто позитивно ставиться до президента Володимира Зеленського, стрімко зменшилася – з 73% до 52%.

Кравчук зауважує, що «по-перше, це було телефонне опитування, а подібні опитування є найменш об’єктивними». «По-друге, вибірка становила півтори тисячі респондентів, а мінімально має бути дві тисячі. Крім того, телефонні опитування зазвичай використовуються для визначення певних тенденцій, а для цього потрібно кожного тижня ставити респондентам одне й теж запитання. Тоді буде зрозуміла тенденція і ми могли б довіряти цим опитуванням», - стверджує депутатка.

Також «слуга народу» зауважує, що показник 73% був на піку мобілізації виборців і включав не тільки власний рейтинг переможця, але й антирейтинг опонента».

За словами Кравчук, природно, що з часом ця цифра зменшується, «але, в усякому разі, ця підтримка залишається набагато більшою, ніж у будь-якого іншого українського президента за такий самий період».

«Ми відчуваємо, наші дії викликають певний медійний спротив – передусім тих, на чиї інтереси ми наступаємо. Наші політичні опоненти намагаються відвоювати своє місце в політиці. А це можна зробити лише критикою та напівправдою», - запевняє «слуга народу» і додає, що зараз «накопичилося дуже багато проблем, які потрібно вирішувати одночасно».

«Зважаючи на те, що інавгурація президента була в травні, а лише наприкінці літа був сформований Кабмін і парламент почав ухвалювати якісь закони. Тобто президент не мав можливості ефективно використовувати перші місяці. Але коли процес пішов, то ми за цей період ухвалили вже понад сто законів. І більшість з них – важливі і комплексні, які роками не розглядалися», - наголошує Кравчук.

МЗС обмежило надання консульських послуг: У "Слузі народу" виступили з заявою

п’ятниця, 26 квітень 2024, 14:23

Дії Міністерства закордонних справ щодо призупинення надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном є надзвичайним заходом, поки закон про мобілізацію не набрав чинності. Адже можуть виникати кризові ситуації, зокрема, в оновленні до...

Естонія передала Україні патрульні катери

п’ятниця, 26 квітень 2024, 13:02

Естонія в координації з Данією надала Україні два патрульні катери. Про це інформує 26 квітня в Х естонське міністерство оборони, передають Патріоти України. "Така допомога допомагає Україні підтримувати безпеку життєво важливих морських ліній і захист...