Вбитого екс-главу "Укрспирту" Панкова кришував "куратор", який мав зв'язки з криміналітетом і "свободівцями"

Покійного Віктора Панкова на посаду "призначив" скандальний колишній директор "Укрспирту" Михайло Лабутін.

Останнім часом Віктор Панков був радником глави ДП "Укрспирт". Фото: Реаліст.Віктора Панкова, застреленого вранці 30 травня в Києві, "завів на посаду" виконуючого обов'язки ДП і продовжував "курирувати" колишній директор "Укрспирту" Михайло Лабутін. Який, в свою чергу, вже багато років тісно пов'язаний зі скандальними функціонерами "Свободи" і криміналітетом. Про це розповіло джерело "Обозревателя", передають Патріоти України.

Панков почав працювати в "Укрспирті" в 2012 році. Був заступником гендиректора з юридичних питань. У 2012 році він на пару місяців очолив "Укрспирт", проте знову став заступником. Однією з причин зміщення Панкова з посади глави концерну називали штраф в 200 млн грн, призначений Антимонопольним комітетом за необґрунтоване завищення цін на етиловий спирт. Наприкінці 2013 року Віктор Панков звільнився і перейшов у "Чорноморнафтогаз" - на посаду радника голови правління. Пішов вже після анексії Криму.

У 2014 році новий керівник "Укрспирту" Михайло Лабутін знову зробив Панкова заступником генерального директора з юридичних питань. У грудні 2014 року Панков став тимчасово виконуючим обов'язки гендиректора "Укрспирту", коли Міністерство аграрної політики і продовольства відсторонило від виконання обов'язків Лабутіна. Останньому було повідомлено про підозру у розтраті майже 200 млн гривень.Михайло Лабутін.Довгий час Михайло Лабутін виходив "сухим із води" і залишався безкарним за розграбування державних коштів і власності. Кажуть, що спочатку це було завдяки зв'язкам з Миколою Голомшею. Їхня дружба зав'язалася ще за часів бізнес-діяльності в Чернівецькій області, де Голомша був одним з керівників прокуратури. Через деякий час до "заступництва" Лабутіна приєднався і Олег Махніцький, який в 2014 році за квотою ВО "Свобода" був призначений на посаду генерального прокурора України, а Микола Голомша, також за квотою "Свободи", став його першим заступником.

"Укрспирт" знаходився у підпорядкуванні Міністерства агрополітики, яке в ті "лихі" часи очолював Ігор Швайка (отримав портфель за квотою ВО "Свобода"). Він же і "призначив" туди Лабутіна.

До слова, 14 березня 2014 року на адресу прем'єр-міністра Арсенія Яценюка надійшло звернення народних депутатів України, в якому вони, спираючись на факти біографії Лабутіна, просили уряд утриматися від призначення такого фахівця керівником "Укрспирту". Справа в тому, що Михайло Лабутін на момент призначення ... був під слідством.

Кабмін доручив "розібратися в питанні" Міністерству внутрішніх справ і Мінагрополітики. За результатами перевірки було сказано, що Лабутін перед законом чистий. А кримінальну справу, порушену в 2012 році за ч.4 ст.190 КК України (шахрайство), вже закрито. Ось тільки "закриття" відбулося якраз у день написання і відправлення листа від групи нардепів на Арсенія Яценюка - 14 березня. Як повідомляв сайт "Аргумент", в одній із розмов Лабутін проговорився, що "з ним в частці і в темі Віталій Стрижак - на той момент заступника начальника УБОЗ України, який нібито забезпечував не тільки прикриття кримінальних справ, а й відсутність адекватних слідчих дій".

Лабутин і Швайка.

Також Лабутін, як кажуть, успішно займався і контрабандою - завдяки зв'язкам з великим бізнесменом Ігорем Кривецьким , який який добре відомий правоохоронним органам на прізвисько Пупс і який фінансував "Свободу".

Скандали стрясають монополію з моменту створення в 2011 році. За інформацією "Обозревателя", до Революції Гідності тіньовий обіг "Укрспирту" сягав 50%, на сьогоднішній день цей показник зріс ще на 25%.

«Цар» не дарма боїться, що мінлива чернь з улюлюканням таскатиме по Москві його труп: Російський письменник Биков розповів, скільки в РФ затятих прихильників Путіна

субота, 24 липень 2021, 7:55

У російського президента Володимира Путіна, який написав опус «про один народ», серед земляків всього 5% переконаних прихильників і стільки ж супротивників. Таку думку висловив відомий російський поет, публіцист Дмитро Биков, зазначають Патріоти Украї...

Вірний "ад'ютант" слідує за своїм паном: Зорян Шкіряк подав у відставку

субота, 24 липень 2021, 7:40

Новий міністр не потребує порад радника Авакова, нічим не зарадиш. Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк повідомив про звільнення з посади. Про це він написав у своєму фейсбуці 23 липня, зазначають Патріоти України. . «Я – все. Сьогодні...