Однією з найважливіших дат у російсько-українській війні було 16 червня. Тоді Україна могла б зазнати своєрідної поразки, якби погодилася на мирну угоду з агресором. Про це на стрімі 24 каналу розповів російський публіцист Андрій Піонтковський в розмові з українським журналістом Романом Цимбалюком. На його думку, ще тоді, 16 червня, лідери Франції, Німеччини та Італії приїздили в Київ, щоб "протягнути" в Україні мирну угоду з Росією, передають Патріоти України.
Андрій Піонтковський переконаний, що Еммануель Макрон хотів повторити такий же трюк, який вдався Ніколя Саркозі у 2008 році та Франсуа Олланду й Ангелі Меркель в 2014 – 2015 роках – оформити певну мирну угоду з Росією. Але їм нічого не вдалося.
"Макрон хотів зафіксувати на папері захоплені Росією території, а також змусити підписати угоду, де б не тільки визнавали втрату земель, але й дещо "поранили" б Україну. Частково схожими були колись Мінські угоди", – зазначив Піонтковський.
На його думку, після поразки російських окупантів під Києвом Путін та російські генерали зрозуміли, що на полі бою не зможуть перемогти Україну. Тому й почали просувати всякі спроби навести переговори, де б вони могли просунути потрібні для себе умови.
На тлі невдач та невиконаних завдань, як наголошує Піонтковський, російська "державно-патріотична матка" почала казитися. Це проявляється в багатьох агресивних рішеннях Кремля: нарощенні ракетних обстрілів, переходу від певної стратегії до відкритого терору, скандалів на зустрічі Лукашенка з Путіним.
Цілком ймовірно, що до цього могло й докластися рішення комітету Сенату Сполучених Штатів із міжнародних відносин щодо визнання Росії державою – спонсором тероризму. Хоча, як вважає публіцист, це формулювання неправильне. Адже Росія буквально є терористом, а не спонсором цього явища.
Додамо, Андрій Піонтковський вважає, що через свої злочинні дії зовсім скоро Путін може втратити владу в Росії. Наступні керівники держави також будуть мерзотниками, однак їм доведеться піти на поступки щодо власної політики.
Губернатор провінції Західна Ява в Індонезії Деді Мульяді запропонував зробити стерилізацію чоловіків обов'язковою умовою соціальної допомоги. Про це повідомляють Патріоти України, посилаючись на його заяву порталу The Jakarta Post. Губернатор пов'язав...
Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) подала позов до Вищого антикорупційного суду про визнання необґрунтованою та конфіскацію частини майна, що оформлене на родичку чинного міністра аграрної політики та продовольства Віталія Коваля, передают...