Вдалося уникнути нової "мирної угоди": Піонтковський назвав ключову дату російсько-української війни

Однією з найважливіших дат у російсько-українській війні було 16 червня. Тоді Україна могла б зазнати своєрідної поразки, якби погодилася на мирну угоду з агресором. Про це на стрімі 24 каналу розповів російський публіцист Андрій Піонтковський в розмові з українським журналістом Романом Цимбалюком. На його думку, ще тоді, 16 червня, лідери Франції, Німеччини та Італії приїздили в Київ, щоб "протягнути" в Україні мирну угоду з Росією, передають Патріоти України.

Андрій Піонтковський переконаний, що Еммануель Макрон хотів повторити такий же трюк, який вдався Ніколя Саркозі у 2008 році та Франсуа Олланду й Ангелі Меркель в 2014 – 2015 роках – оформити певну мирну угоду з Росією. Але їм нічого не вдалося.

"Макрон хотів зафіксувати на папері захоплені Росією території, а також змусити підписати угоду, де б не тільки визнавали втрату земель, але й дещо "поранили" б Україну. Частково схожими були колись Мінські угоди", – зазначив Піонтковський.

На його думку, після поразки російських окупантів під Києвом Путін та російські генерали зрозуміли, що на полі бою не зможуть перемогти Україну. Тому й почали просувати всякі спроби навести переговори, де б вони могли просунути потрібні для себе умови.

В Росії зараз сказ "державно-патріотичної матки"

На тлі невдач та невиконаних завдань, як наголошує Піонтковський, російська "державно-патріотична матка" почала казитися. Це проявляється в багатьох агресивних рішеннях Кремля: нарощенні ракетних обстрілів, переходу від певної стратегії до відкритого терору, скандалів на зустрічі Лукашенка з Путіним.

Цілком ймовірно, що до цього могло й докластися рішення комітету Сенату Сполучених Штатів із міжнародних відносин щодо визнання Росії державою – спонсором тероризму. Хоча, як вважає публіцист, це формулювання неправильне. Адже Росія буквально є терористом, а не спонсором цього явища.

Додамо, Андрій Піонтковський вважає, що через свої злочинні дії зовсім скоро Путін може втратити владу в Росії. Наступні керівники держави також будуть мерзотниками, однак їм доведеться піти на поступки щодо власної політики.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...