"Великого прориву немає": Окупанти у Побєді діють за схемою Авдіївки з КАБами та спецназом, - Маломуж


ЗС РФ наростили потужні ресурси на Донеччині, але захоплення села Побєда не вказує на якийсь прорив росіян на фронтів. Про це в коментарі "Еспресо" сказав генерал Микола Маломуж, екскерівник Служби зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України.

"Поки немає підтвердженої інформації. Наразі там тривають бойові дії. Якогось великого прориву немає, але маневри проведені під потужним впливом ЗСУ", — сказав генерал.

Він додав, що окупанти перекинули резерви до Побєди й інших населених пунктів і перекривають цей рубіж, але ЗСУ зайняли додаткові позиції.

"Сьогодні ЗСУ проводять ряд маневрів біля села Побєда, але ворог наростив потужні ресурси. Росіяни діють за схемою, як біля Авдіївки: попередні ракетні удари, застосування КАБів, ударні групи спецназу. Окупанти перекинули їх із цього напрямку до Побєди й інших населених пунктів. Але якщо говорити про перспективи, українські сили зайняли додаткові підготовлені позиції або позиції, що дають можливість наносити удари з вигідніших висот і флангів", — сказав Микола Маломуж.

Експерт пояснив, чи може візит Путіна в Мінськ відновити обстріли по Україні з території Білорусі

вівторок, 28 травень 2024, 7:50

Державі-агресорові Росії було б вигідно затягнути збройні сили Білорусі у пряму участь у війні проти України. Однак у цьому не зацікавлений т.зв. президент РБ Олександр Лукашенко. Відповідну думку висловив військовий експерт Павло Лакійчук, керівник пр...

Йдуть "торги": Лакійчук пояснив, що стоїть за візитом Путіна в Білорусь

вівторок, 28 травень 2024, 6:44

Російський диктатор Володимир Путін приїхав до Білорусі та зустрівся з самопроголошеним президентом республіки Олександром Лукашенком. Ця поїздка з одного боку символічна – перепризначивши себе "президентом", Путін розставляє пріоритети. Однак візит ма...