"Відкличте заяву! Поверніть її Смолію без розгляду!": Порошенко звернувся до Зеленського із приводу відставки глави НБУ

Колишнього президента непокоїть той факт, що подання Яковом Смолієм у відставку з'явилось наступного дня після отримання траншу Світового банку та через тиждень після отримання допомоги від ЄС та МВФ.

2 липня п'ятий президент України прокоментував подання у відставку Яковом Смолієм, назвавши Зеленського відповідальним за політичний тиск на голову НБУ. Про це п'ятий президент України заявив на брифінгу фракції "Європейська Солідарність" щодо подання голови НБУ Якова Смолія про відставку, передають Патріоти України.

"Шановні друзі, дорогі українці, дорогі партнери України по всьому світові, ми зібралися тут, щоб оголосити заяву партії "Європейська солідарність", фракції "ЄС" в парламенті, в зв'язку з надзвичайними ризиками, які з'явилися у фінансової системи України через заяву голови Національного Банку України Смолія, яка була викликана тиском, політичним тиском!" - зазначив Порошенко.

П'ятий президент підкреслив, що тиск на Смолія здійснювала не фракція "Слуга народу", не група Коломойського в різних фракціях ВР на чолі з "мама любіт скорость" (Дубінським, - Ред.). "Тиск відбувся з боку вищого політичного керівництва держави", - наголосив Порошенко.

Він зазначив, що непокоїть той факт, що подання Яковом Смолієм у відставку з'явилось наступного дня після отримання траншу Світового банку та через тиждень після отримання допомоги від ЄС та МВФ. "Це називається одним словом - обман. Обман партнерів, які повірили підпису з МВФ, оскільки крім підпису уряду, Національного банку, міністра фінансів, там стоїть підпис Зеленського", - зазначив політик.

За його словами, "президент "вичавив" заяву зі Смолія. Порошенко звернувся до Зеленського від імені фракції: "Відкличте заяву! Поверніть її Смолію без розгляду. Бо, як висловився один з інвесторів, це буде ситуація, коли піде останній дорослий, залишивши в будинку України підлітків, які знаходяться під впливом алкоголю з сірниками."

"Перші результати ми вже маємо, курс міжбанку вчора був 26 60 грн, сьогодні 27 25 грн", - зауважив Порошенко, додавши, що Нацбанк зробив інтервенцію на $100 млн. Порошенко звернувся до Зеленського заявивши, що той стоїть між вибором, кого обрати - українців чи Коломойського.

Люди відбили затриманого у ОМОНівців: У Мінську почалися протести (відео)

неділя, 9 серпень 2020, 23:37

Навколо Адміністрації президента скупчення спецтехніки - автозаки, водометні машини, армійські вантажівки. Багато міліції, співробітників внутрішніх військ і спецназу. Сьогодні, 9 серпня, після закриття виборчих дільниць (о 20:00) центр Мінська частков...

З архіву ПУ. США подарують ВМСУ ще кілька кораблів: Українці вже відібрали ті, що більше подобаються - ЗМІ

неділя, 9 серпень 2020, 23:30

ВМС України отримають принаймні ще чотири патрульні катери типу Island, про що досягнута відповідна угода. На сьогоднішній день ведуться переговори про отримання ще чотирьох катерів, причому передані вони будуть абсолютно безкоштовно. При цьому необхід...