Відлуння з могили СРСР: Росія повинна допомогти Україні, - соратник Михайла Горбачова

"Росія повинна допомогти Україні": Радник Горбачова Віктор Мироненко в екстазі від перемоги Зеленського.

Радник екс-президента Радянського Союзу Михайла Горбачова Віктор Мироненко.Чергові президентські вибори в Україні показали, що країна обрала свій шлях – в інтересах Росії допомогти їй пройти його до кінця, інформують Патріоти України.

Таку думку висловив російський вчений-історик, радник екс-президента Радянського Союзу Михайла Горбачова Віктор Мироненко.

"Я в захваті від того, що зробили українці на останніх виборах", – заявив він про вибори президента та парламенту 2019 року.

На думку Мироненка, "ці вибори показали, що Україна обрала свій шлях. Якщо хочете, це шлях повернення в свою рідну європейську цивілізацію, це шлях відновлення певних норм внутрішнього життя і зовнішнього життя, це шлях до сучасної, процвітаючої, демократичної, правової держави. І, незважаючи на всі старання ззовні і зсередини, вона продовжує йти цим шляхом".

Як переконаний історик, "в інтересах Росії, в інтересах усього світу допомогти Україні цей шлях пройти до кінця".

У цьому контексті він зауважив: "Росія спить. Я думаю, під впливом кінської дози політичного цинізму, тієї ж геополітики. Коли вона прокинеться, я впевнений, те, що вона побачить, їй дуже не сподобається. І мені б дуже хотілося, щоб, коли вона прокинеться, поруч був приклад процвітаючої, близької за історією і за характером країни, такої, як Україна. Тоді і Росія рушить цим шляхом".

Джерело: Обозреватель

"Хай вони вдавляться вонючими трусами": "Радикал" Ляшко оголився у ефірі телебачення (відео)

п’ятниця, 25 червень 2021, 10:58

Екс-нардеп, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко під час теле-ефіру заявив, що "представники влади ніяк не можуть наїстися податками" і запропонував українцям "скинутися їм одягом, щоб ті подавилися смердючими шкарпетками і трусами". Про це Ляшко заяв...

З архіву ПУ. Працювала майже рік: Зеленський звільнив з розвідки любительку "Однокласників" і "Вконтакте"

п’ятниця, 25 червень 2021, 10:00

На своїх сторінках у російських соцмережах Катерина Сляднєва перебуває в групах знайомств з іноземцями, а також у спільноті "Комунізм – це модно". 25 червня 2020 року президент України Володимир Зеленський звільнив заступника Голови Служби зовнішньої р...