Відмінна ціль для ЗСУ: РосЗМІ повідомили про приїзд начальника Генштабу Росії в Україну (фото)

Російські ЗМІ повідомляють, що начальник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов приїхав на тимчасово окуповані території України. Нібито для перевірки, передають Патріоти України.

Як повідомляє ria.ru, Герасимов перевірив угруповання російських військ, які задіяні у так званій "спеціальній військовій операції" в Україні".

При цьому росЗМІ публікують кадри з Герасимовим у командному пункті, який минулого тижня нібито відвідував Міністр оборони РФ Сергій Шойгу. На цей час точно невідомо, чи дійсно Герасимов перетинав український кордон.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...