У Росії родичі мобілізованих продовжують записувати відеозвернення до президента РФ Володимира Путіна. Чергове звернення записали дружини та матері "мобиків" з Алтайського краю, вони поскаржилися, що їхніх чоловіків та синів не відпускають у відпустки та б'ють власні командири, передають Патріоти України.
Росіянки чомусь вірять, що "на вірну смерть" мобілізованих росіян відправляють без відома диктатора, при цьому вони заявляють, що повністю підтримують рішення Путіна про вторгнення в Україну. Про це пише російське видання ASTRA.
За даними видання, звернення записали родички мобілізованого полку 1442 (в/ч 95383) з Алтайського краю. Вони поскаржилися Путіну на погані умови служби, відсутність відпусток та побиття їхніх рідних командирами.
"Родичі скаржаться, що командир полку з позивним "Гром" відправляє їх чоловіків знову і знову в бій, не даючи можливості відпочити. За словами жінок, командир "під загрозою життю змушує повертатися на позиції за будь-яку ціну, які вже зайняті противником, де немає можливості закріпитися та сховатися від обстрілів, без належної артпідтримки", – пише ASTRA.
Росіянки заявили, що їхні чоловіки та сини відмовляються від участі у бойових діях, за це їх жорстоко б'ють.
"Розуміючи складність ситуації, наші чоловіки відмовляються йти на вірну смерть. За відмову наших чоловіків б'ють і все одно відправляють у бій. Заходячи на позиції, не дають вийти назад і вивести поранених, обстрілюють їх. Наші чоловіки змушені оборонятися не лише від супротивника, але і від своїх, які мають допомагати, а не вбивати їх", — скаржаться Путіну росіянки.
Вони додають, що "цілком підтримують" рішення диктатора про вторгнення в Україну та окупацію українських земель. І вимагають обмежити термін перебування мобілізованих на війні на законодавчому рівні до року.
Російський диктатор Володимир Путін, атакувавши Україну ракетою Орешник, намагався продемонструвати силу, але в підсумку не зміг приховати відчаю. Таку думку висловив військовий оглядач Bild Юліан Рьопке, коментуючи російський удар по Україні міжконтин...
Зранку у суботу, 23 листопада, польські фермери почали страйк перед пунктом пропуску "Медика – Шегині", передають Патріоти України. За словами співорганізатора блокади, яка розпочалася зранку 23 листопада, фермери протестують з двох причин. . Перша, як...