Угорщина продовжує активно підтримувати Росію та блокувати санкції щодо неї. Втім, назвати країну беззаперечним союзником Росії та Путіна досить важко. Про те, чому Угорщина залишається європейською країною, які нюанси її політики щодо Росії та чого чекати Україні – розповів голова ГО "Асоціація Політичних Наук" Дмитро Сінченко, передають Патріоти України.
За словами Дмитра Сінченка, не варто вважати, що політика Угорщини щодо України стає дедалі гіршою – реальні справи про це не говорять. Експерт переконаний, що Угорщина, попри всю антиукраїнську риторику, постійно виступала і виступає за введення антиросійських санкцій, за винятком енергоносіїв. Країна також підтримувала і підтримує Україну на шляху до вступу в ЄС.
Перший момент – внутрішньополітичний – спрямований на власного виборця Орбана (Віктор Орбан – прем'єр-міністр Угорщини – ред.), якому він, як і будь-який інший популіст, говорить те, що від нього хочуть чути.
"Другий – зовнішньополітичний – пов'язаний зі значною енергетичною залежністю Угорщини від російських енергоносіїв. Можливо, у своїх мріях Орбан дійсно був би не проти загарбати частину української території, проте в практичній площині це навряд чи коли-небудь може статись. Навпаки, відносно лояльна до Росії політика Орбана вже завдає шкоди угорській економіці", – заявив Сінченко.
Сінченко пояснив, що від Угорщини Україні слід чекати зміни лояльної політики щодо Росії вже найближчим часом. Він нагадав, що Угорщина вже завдала Україні максимум шкоди на зовнішньополітичному рівні, на яку вона була готова, і сама отримала відповідь від ЄС, тому гірше вже не буде.
Наразі є Орбан намагається максимально відтягти час для політичного розвороту від Росії, щоб отримати від останньої максимум фінансової вигоди. Проте розворот цей неминучий.
Війна Росії з Україною є найбільшою тактичною і стратегічною помилкою в сучасній історії. Таку думку президент Фінляндії Александер Стубб висловив в інтерв'ю виданню The Sydney Herald, передають Патріоти України. . "Я б стверджував, що це найбільша та...
Загальна кількість таких ракет досягне "тризначних показників" уже найближчими місяцями, стверджує Крістіан Фройдінг. Вже до кінця липня ЗСУ отримають на озброєння перші українські ракети великої дальності, виробництво яких профінансувала Німеччина. Пр...