Війна в Закавказзі: Голова МЗС Вірменії дорікнув Україні у "закомплексованості" щодо нагірно-карабахського конфлікту

На думку керівництва Вірменії, котра визнала кримський референдум, але не поспішає визнавати приєднання українського півострову до РФ, Київ має демонструвати більше гнучкості і розуміння щодо прагнень вірного сателіта російської держави-агресора

Глава МЗС Вірменії Зограб Мнацаканян в ефірі місцевого телеканалу «Шант» заявив про «закомплексованість» України як і неприйнятність її позиції, небажання роками почути логіку офіційного Єревана, зазначають Патріоти України.

«В України ніби є «закомплексованість» при сприйнятті суті нагірно-карабахського конфлікту, розуміння тих найсерйозніших загроз, з якими стикається народ Арцаха (самопроголошена республіка, що знаходиться під протекцією Вірменії)», – зазначив Мнацаканян.

Міністр також заявив про «закомплексованість» української сторони «щодо диференціювання і оцінки конфліктів за їх значимістю, сутністю, історією».

Мнацаканян додав, що «Єреван вже два роки веде послідовну роботу з Києвом» і доводить до відома української влади позицію вірменської сторони. За його словами, Вірменія продовжить діалог з Україною, однак вважатиме неприйнятними позиції, які відірвані від дійсності і засновані на «таких загальних підходах».

12 липня на кордоні Вірменії та Азербайджану почалися бої. Сторони звинуватили один одного в провокаціях. На наступний день МЗС України заявило про «глибоку стурбованість» тим, що відбувається. Київ підкреслив, що «виступає за політичне врегулювання ситуації на основі поваги суверенітету і територіальної цілісності Азербайджанської Республіки». Після цього українського посла викликали в МЗС Вірменії.

Нагадаємо, 14 липня, на третій день сутичок на кордоні Вірменії та Азербайджану, загинули сім азербайджанських військових, включно з генералом, і четверо вірменських солдатів і офіцерів. Дві країни звинувачують одна одну в останньому спалаху насильства.

Як повідомлялося, представники молодіжного крила вірменської партії «Дашнакцутюн» облили борщем посольство України в Єревані, висловлюючи обурення у зв’язку з заявою українського МЗС щодо конфлікту з Азербайджаном.

Мігранти побилися із Росгвардією: На кордоні РФ і Казахстану сталися зіткнення (відео)

середа, 5 серпень 2020, 22:30

Сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з Казахстаном в Самарській області. У повідомленні наголошується, що сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з К...

Кандидат у посли США до Києва розповів Конгресу про головну проблему України

середа, 5 серпень 2020, 22:10

Генерал-лейтенант у відставці Кіт Дейтон, кандидатуру якого сьогодні розглядав Конгрес США на посаду посла в Україні, згадав у своїй промові українського олігарха Ігоря Коломойського і його медіаресурси в Україні. . Про це у ток-шоу "Ехо України" на т...