Війна змінилася: Росія практично припинила втрачати танки на фронті, - OSINT

Росія практично перестала втрачати танки на фронті, що, ймовірно, пов’язано з остаточною відмовою від їхнього застосування у штурмових операціях. Про це у соцмережі X пише OSINT-дослідник Річард Верекер, передають Патріоти України.

За його підрахунками на основі доступних у мережі фото та відео, у січні окупанти втратили 14 танків, у лютому – лише 5 одиниць. Для порівняння, у березні 2022 року Росія втратила 278 танків (місячний максимум за час війни). У наступні місяці втрати завжди вимірювалися десятками або навіть сотнями. Лише у другій половині 2025 року вони знизилися до рівня 27-41 на місяць.

"Я не знаю, чому цифри так сильно впали, але частково це може бути пов’язано з поєднанням зміни тактики на полі бою та, можливо, меншої кількості фотографій, що поширюються, оскільки увага переноситься на Іран", – пише аналітик.

Разом з тим Верекер констатує, що зі списку втрат повністю зникли нові танки Т-90. Востаннє їх знищення фіксувалося три місяці тому.

Пішла епоха: Росія практично припинила втрачати танки на фронті, – OSINT

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...