
Росія практично перестала втрачати танки на фронті, що, ймовірно, пов’язано з остаточною відмовою від їхнього застосування у штурмових операціях. Про це у соцмережі X пише OSINT-дослідник Річард Верекер, передають Патріоти України.
За його підрахунками на основі доступних у мережі фото та відео, у січні окупанти втратили 14 танків, у лютому – лише 5 одиниць. Для порівняння, у березні 2022 року Росія втратила 278 танків (місячний максимум за час війни). У наступні місяці втрати завжди вимірювалися десятками або навіть сотнями. Лише у другій половині 2025 року вони знизилися до рівня 27-41 на місяць.
"Я не знаю, чому цифри так сильно впали, але частково це може бути пов’язано з поєднанням зміни тактики на полі бою та, можливо, меншої кількості фотографій, що поширюються, оскільки увага переноситься на Іран", – пише аналітик.
Разом з тим Верекер констатує, що зі списку втрат повністю зникли нові танки Т-90. Востаннє їх знищення фіксувалося три місяці тому.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...