Війська Росії біля кордонів України і зброя для Києва: Канада готує удар по планах Москви - такого в Путіна не чекали

Росія продовжує стягувати війська до кордонів України. У зв'язку з цим Канада припускає можливість постачання зброї Києву. Безпека держави знаходиться під загрозою, тому країна потребує серйозної підтримки. Світ повинен зупинити посилення тиску Москви біля українських кордонів, НАТО у цій ситуації слід продемонструвати силу і рішучість. Про це заявила канадська міністерка закордонних справ Мелані Жолі, зазначають Патріоти України.

У інтерв'ю CTV News вона розповіла про те, що Канада не виключає можливості постачання зброї Україні в ситуації, коли Росія підвищує концентрацію своєї військової присутності біля українських кордонів. Світ повинен надати допомогу Києву у зв'язку із загрозою безпеці держави.

"Найважливіше зараз - співпрацювати з українцями щодо протистояння загрозам їх безпеці. Саме це ми і будемо робити. Моя колега Аніта Ананд, міністерка оборони, активно займається цим разом з союзниками. Безпека України - це безпека Європи, отже, це безпека світу і Канади", - зазначила Жолі.

Також вона додала, що наразі потрібно вжити заходів для зупинки посилення Росією своєї присутності біля кордонів України. Канада і Північноатлантичний альянс закликають Москву припинити ескалацію.

За її словами, найголовніше, щоб Москва зупинила нарощування військ біля українських кордонів. НАТО має продемонструвати рішучість.

"Ми разом з союзниками з НАТО закликаємо Росію припинити нарощування військ поблизу України. Враховуючи загрозу, яку наразі представляє Росія, у мене була в п'ятницю важлива зустріч з усіма міністрами закордонних справ НАТО, тому що Альянсу важливо продемонструвати силу, єдність і рішучість", - підкреслила очільниця МЗС Канада Мелані Жолі.

"Проникли на територію Криму": З російської частини в Херсоні втекла група "вкрай небезпечних" військових

четвер, 6 жовтень 2022, 22:41

Із козачого загону "Дон" в окупованому Херсоні втекла група озброєних російських військовослужбовців. Про це повідомило "Радіо Свобода" в Telegram, передають Патріоти України. Повідомляється, що 13 втікачів мають зброю, боєприпаси, викрали автомобілі т...

"Готові разом з Росією "захищати" "Союзну державу", - міністр оборони Білорусі

четвер, 6 жовтень 2022, 22:27

У Білорусі заявили, що створили з росіянами спільне військове угруповання. Про це заявив білоруський міністр оборони Віктор Хренін, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ. Нібито це угруповання готове до розгортання для "збройного за...