
За словами пана Жирохова, очевидно, що вони намагалися знищити власні комплекси, які досі перебували на Зміїному. Так вони не потраплять до рук українських захисників або західних партнерів.
Там могла бути секретна апаратура чи блоки, які ті намагаються знищити. Все для того, щоб воно не потрапило до ЗСУ або наших західних партнерів, – наголошує військовий експерт.
До прикладу, навіть точне влучання у зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1" не гарантує, що машина повністю вигорить. Може бути пошкоджена лише кабіна або частина системи. Саме тому росіяни додатково обстріляли острів, щоб повністю все знищити.
Це свідчить про те, що окупанти в паніці тікали з острова, адже не змогли евакуювати власну техніку. Тому й тепер змушені додатково її бомбити.
Михайло Жирохов наголосив, що тепер ризики висадки повітряного чи морського десанту на Одещину значно знизилися. Адже загарбники не мають достатнього прикриття, щоб провести таку операцію.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...