
Повністю промислову зону в Авдіївці не контролює жодна зі сторін. Керівник міської військової адміністрації Віталій Барабаш 27 листопада в ефірі "24 Каналу" повідомив подробиці, передають Патріоти України.
Він зазначив, що на "промці" тривають запеклі бої. Загарбники й надалі відправляють велику кількість техніки для наступу, намагаються тиснути. Останні тижні загарбники дуже активізувалися на цьому напрямку.
"Вони там є, однозначно є", – повідомив Барабаш. Керівник міської військової адміністрації відзначив, що штурми тривають постійно. Українські захисники й надалі стримують окупантів.
"Включилася м'ясорубка", – пояснив він. Наступають війська по флангах. Кілька днів тому українські війська відкинули окупантів за залізну дорогу. За приблизно одну годину окупанти втратили 170 осіб.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...