
Повністю промислову зону в Авдіївці не контролює жодна зі сторін. Керівник міської військової адміністрації Віталій Барабаш 27 листопада в ефірі "24 Каналу" повідомив подробиці, передають Патріоти України.
Він зазначив, що на "промці" тривають запеклі бої. Загарбники й надалі відправляють велику кількість техніки для наступу, намагаються тиснути. Останні тижні загарбники дуже активізувалися на цьому напрямку.
"Вони там є, однозначно є", – повідомив Барабаш. Керівник міської військової адміністрації відзначив, що штурми тривають постійно. Українські захисники й надалі стримують окупантів.
"Включилася м'ясорубка", – пояснив він. Наступають війська по флангах. Кілька днів тому українські війська відкинули окупантів за залізну дорогу. За приблизно одну годину окупанти втратили 170 осіб.
Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...