
Повністю промислову зону в Авдіївці не контролює жодна зі сторін. Керівник міської військової адміністрації Віталій Барабаш 27 листопада в ефірі "24 Каналу" повідомив подробиці, передають Патріоти України.
Він зазначив, що на "промці" тривають запеклі бої. Загарбники й надалі відправляють велику кількість техніки для наступу, намагаються тиснути. Останні тижні загарбники дуже активізувалися на цьому напрямку.
"Вони там є, однозначно є", – повідомив Барабаш. Керівник міської військової адміністрації відзначив, що штурми тривають постійно. Українські захисники й надалі стримують окупантів.
"Включилася м'ясорубка", – пояснив він. Наступають війська по флангах. Кілька днів тому українські війська відкинули окупантів за залізну дорогу. За приблизно одну годину окупанти втратили 170 осіб.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...