
Повністю промислову зону в Авдіївці не контролює жодна зі сторін. Керівник міської військової адміністрації Віталій Барабаш 27 листопада в ефірі "24 Каналу" повідомив подробиці, передають Патріоти України.
Він зазначив, що на "промці" тривають запеклі бої. Загарбники й надалі відправляють велику кількість техніки для наступу, намагаються тиснути. Останні тижні загарбники дуже активізувалися на цьому напрямку.
"Вони там є, однозначно є", – повідомив Барабаш. Керівник міської військової адміністрації відзначив, що штурми тривають постійно. Українські захисники й надалі стримують окупантів.
"Включилася м'ясорубка", – пояснив він. Наступають війська по флангах. Кілька днів тому українські війська відкинули окупантів за залізну дорогу. За приблизно одну годину окупанти втратили 170 осіб.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...