
Під час боїв на Луганщині військовослужбовці ЗСУ взяли у полон зрадника, який воював на боці окупантів, передають Патріоти України.
Полонений - мешканець Донецька, який від 2015 року воює проти української армії у складі танкового підрозділу "народної міліції ДНР".
Відео з "народним міліціонером ДНР", який воював проти власного сина і розстрілював з танків житлові будинки в Сєвєродонецьку, оприлюднила СБУ.
З початку повномасштабного вторгнення зрадник разом з російськими військовими прибув на Луганщину. Тоді, як його рідний син воює на боці України.
"У мене сім'я: дружина та син із 2014 року проживають у місті Дніпрі. Я сам із 2015 року військовослужбовець "ДНР". 25 березня 2022 року ми висунулися, щоб розпочати активні бойові дії з ЗСУ", – розповідає бойовик.
Він зізнається, що розстрілював із танка хімзавод "Зоря" у Рубіжному, драматичний театр і житлові будинки у старій частині Сєвєродонецька, де ховалися від обстрілів мирні містяни. За наказом він рівняв місто з землею, "прокладаючи проходи" для своєї піхоти. Саме під час боїв на Луганщині військовослужбовці ЗСУ взяли у полон його та кількох "піхотинців".
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...