"Володя, молодець, спасибі": Путін вважає "адекватною реакцією" те, що Байден назвав його "сучим сином"

четвер, 22 лютий 2024, 19:51

Російський диктатор Володимир Путін відреагував на висловлювання президента США Джо Байдена, який назвав главу Кремля «божевільним сучим сином», передають Патріоти України.

У коментарі російському пропагандисту Павлу Зарубіну Путін назвав ці слова «адекватною реакцією» на заяву про те, що Росія надає перевагу Байдену як президенту США.

«Він же не може сказати — Володя, молодець, спасибі, ти мені дуже допоміг. Ми розуміємо, що там відбувається з внутрішньополітичного погляду, і ця реакція абсолютно адекватна, а отже, я мав рацію», — заявив диктатор.

Він повторив, що Росії нібито віддає перевагу Байдену на посту президента США.

22 лютого під час заходу зі збору коштів у Сан-Франциско Джо Байден назвав Путіна «божевільним сучим сином».

«У нас є божевільний сучий син, той хлопець, Путін. І ми завжди повинні турбуватися про ядерний конфлікт. Але екзистенційна загроза для людства — це клімат», — сказав Байден.

Прессекретар Кремля Дмитро Пєсков переконує, що така заява навряд чи образить главу РФ, він назвав ці слова «ганебними» для США.

15 лютого Путін заявив, що хотів би, щоб чинний президент США Джо Байден переміг на виборах у США, тому що він «людина більш прогнозована», ніж Дональд Трамп. Останній зі свого боку сказав, що Путін зробив йому «великий комплімент».

Експерт оцінив загрозу ракетного удару Ірану по Україні: Які міста під загрозою

неділя, 2 серпень 2026, 8:03

Іран має ракети, здатні досягти території України, однак можливий удар, імовірно, мав би символічний характер. Серед потенційних цілей можуть бути південні регіони та Київ. Про це повідомляє експерт Новини.LIVE Сергій Ауслендер, передають Патріоти Укра...

На концерті Кобзона великий аншлаг і висока утилізація автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 2 серпня

неділя, 2 серпень 2026, 7:14

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 02.08.26 орієнтовно склали: