Ворог спішно працює над катерами-камікадзе, які матимуть свої особливості: Росіяни показала власний морський дрон, і це дуже загрозливо для України

Російський морський дрон ГРК-700 "Визир" на експозиції "Армия-2023"

Російські пропагандистські ресурси повідомляють, що під час форуму "Армия-2023" підприємство "Кингисеппский машиностроительный завод" показало власний дистанційно керований катер під індексом ГРК-700 "Визир", створений начебто для гідрографічних завдань, тобто дослідження дна акваторій та виявлення затонулих об’єктів, зазначають Патріоти України.

Але при цьому рашисти додають, що цей ГРК-700 "Визир" також може мати й пряме військове призначення, зокрема як ударний багатоцільовий катер, або ж якраз "мисливець" за морськими дронами, або ж дистаційно керований катер "для доставки вантажів". І вони уже стверджують, що Міноборони РФ начебто уже розглядає можливість таких морських дронів для свого військово-морського флоту.

Російський морський дрон ГРК-700 "Визир" на експозиції "Армия-2023", зображення з відкритих джерел
Як стверджують російські джерела, корпуси цих морських дронів виготовляються із склопластику, показник корисного навантаження може складати до 500 кг, заявлена дальність ходу може складати до 500 км (але за умови використання електроприводу), заявлена максимальна швидкість ходу – до 43 вузлів.

Росіяни також стверджують, що ці морські дрони отримали начебто "виключно вітчизняне обладнання", зокрема ехолот, гідролокатор бокового огляду, системи управління, зв’язку та навігації. І що в апаратуру цих "безекіпажних катерів" начебто закладено алгоритм "самостійного повернення на базу".

Рашисти працюють над власним катером-камікадзе, липень 2023 року
Defense Express попереджає, що особливо ця розробка рашистів потребує особливої уваги бодай як теоретична загроза для України в акваторії Чорного моря. Це є першим за час повномасштабної війни розробка росіян в сфері морських дронів, яку вони змогли видати бодай за готовий до серійного виробництва зразок.

Більш того – цей зразок явно має ті характеристики, які можуть дозволяти РФ його використовувати і в якості катера-камікадзе для провокацій проти цивільних суден, які йтимуть в порти України. Тому схоже, що уже потрібно напрацювати протидію загрозам від морських дронів РФ, навіть якщо ці загрози лежать поки лише в теоретичній площині.

Рашисти готуються до атаки за допомогою своїх катерів-камікадзе, ілюстративний рендер від H I Sutton

Байден зібрав західних лідерів на розмову про Україну

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:29

Президент США Джо Байден провів телефонну розмову із партнерами та союзниками, щоб узгодити подальшу підтримку України. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. Як заявили представники Білого дому, серед учасників цієї розмови були:. Як розпо...

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...