ВПС України посилились відновленим стратегічним аеродромом (фото)

Аеродром Долгінцеве введений до строю. Виконується програма щодо розбудови злітно-посадкових смуг.

На Дніпровщині, під Кривим Рогом, відновлено роботу військового аеродрому Долгінцеве. Днями він прийняв перший з 2001 року військовий літак Ан-26. Про це йдеться у відео, яке було оприлюднено Командуванням повітряних Сил ЗСУ на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Повітряні сили ЗС України відновлюють аеродромну мережу на південно-східному напрямку, - йдеться в підписі до демонстраційного відео.

Аеродром (Долгінцеве) введений до строю. Виконується програма щодо розбудови злітно-посадкових смуг. Наразі функціонує лише одна ВПС. На наступний рік планується відновити руліжну доріжку, магістральні доріжки й стоянки літаків, - заявив начальник логістики Командування Повітряних сил України Віктор Кириченко.

Також він добавив, що у 2019 році на аеродромі буде сформована й авіаційна комендатура.

Варто нагадати, що військовий аеродром Долгінцеве під Кривим Рогом функціонував із середини 1950-х років. На ньому дислокувався авіаполк військово-транспортної авіації - 363 ВТАП (в/ч 22527), що входив в 3-ю авіаескадрилью 6-ї Гвардійської військово-транспортної авіадивізії. У 2000 році полк був розформований, а у 2004 році остаточно перебазований.

"Проскочить в Германию и не сесть в тюрьму. Как украинцы массово едут в ЕС по польским визам", - журналісти

п’ятниця, 25 червень 2021, 9:21

"Несмотря на облавы на украинцев с поддельными документами, растет поток заробитчан, которые пытаются проскочить в Евросоюз любым способом", - пише у своєму блозі Олександра Харченко, повідомляють Патріоти України, і продовжує: . Все больше украинцев и...

Меркель такого не чекала: Лідери ЄС відкинули пропозицію Франції і Німеччини щодо саміту з Путіним

п’ятниця, 25 червень 2021, 9:13

Лідери Європейського союзу не змогли домовитись про пропозицію Франції та Німеччини провести незабаром саміт з президентом Росії Владіміром Путіним після того, як Польща та країни Балтії заявили, що це стане неправильним сигналом, повідомляють Патріоти...