Врятувати Литву від "гібридів" Путіна: Війська НАТО відпрацюють захист "калінінградського коридору" від Росії

У маневрах, які пройдуть 17-19 червня, візьмуть участь близько 1,5 тис. литовських, польських, британських і американських військовослужбовців. Ця операція є частиною міжнародних навчань "Залізний Вовк 2017".

У Литві пройдуть міжнародні навчання "Залізний вовк-2017". Ілюстрація:http://wartime.org.ua

Військовослужбовці НАТО, дислоковані в Литві та Польщі, на наступному тижні проведуть тренування по обороні так званого "Сувалкського коридору". Про це пише Zn.ua, передають Патріоти України.

У маневрах, які пройдуть 17-19 червня, візьмуть участь близько 1,5 тис. литовських, польських, британських і американських військовослужбовців, які залучать важку військову техніку і вертольоти. Ця операція є частиною міжнародних навчань "Залізний Вовк 2017" (Gelezinis Vilkas 2017).

"Така операція проводиться вперше. Однією з наших завдань є тренування по прибуттю союзників в Литву. Це чисто тактична процедура: як вони переходять наш кордон, через контрольовану нашими силами територію, заходять вглиб території Литовської Республіки", - повідомив журналістам командувач Сухопутними військами Литви бригадний генерал Валдемарас Рупшис.

"Сувалкським коридором" називається прикордонна ділянка між Литвою і Польщею шириною приблизно 100 км, яка на заході межує з Калінінградською областю РФ, а на сході - з Гродненською областю Білорусі.

Фото:http://www.radiopolsha.pl/

Хіти тижня. Новий порядок ще не діє, старий - вже ні: Через саботаж Міноборони заблоковані всі закупівлі для частин ЗСУ, - ЗМІ

п’ятниця, 25 червень 2021, 2:00

У Тарана з незрозумілих причин не змогли погодити три документи, щоб перевести постачання ЗСУ за новими вимогами уряду. Чи йдеться про грандіозну некомпетентність найвищих чиннів Міноборони, чи про свідомий саботаж, мають розбиратись компетентні органи

"Україна як держава не розуміє суті Європейського Союзу", - політолог Батозський

п’ятниця, 25 червень 2021, 0:22

Побоювання глави МЗС Дмитра Кулеби, що ініціативи з відновлення самітів між ЄС і Росією загрожують санкційній політиці, не мають під собою ґрунту. В Європейському Союзі на перший план завжди виносяться економічні, а не політичні питання. Україні слід р...