Російська армія стикається з нестачею транспорту і почала використовувати віслюків для постачання військ. Коні також дедалі частіше з’являються на російському боці фронту.Про це повідомляє Forbes. Поки що немає доказів того, що російські війська збираються їхати в бій на гіроскутерах – двоколісних дитячих іграшках, які рухаються завдяки внутрішнім гіроскопам, що допомагають тримати рівновагу. Але це не означає, що після втрати 15 500 бронемашин та іншої важкої техніки в Україні росіяни не вдаються до відчайдушних заходів, щоб зберегти мобільність своєї армії, передають Патріоти України.
Багатьом було легко припустити, що окупанти планують використовувати гіроскутери у наступі. У Мережі 23 лютого з’явилося відео, на якому росіяни вантажать яскраві гіроскутери до військової вантажівки.
"Коли нема на чому їхати…" – сміючись, коментує хтось у ролику. Однак найімовірніше, що ці іграшки загарбники просто вкрали в українських мирних жителів та везуть додому як трофеї. Обо ж росіяни планують перетворити гіроскутери на базу для експериментального вибухового дрона, перші зразки якого з’явилися минулого року. Зазначається, що на нерівній, засніженій місцевості українського фронту гіроскутер значно менш ефективний для піхоти, ніж просто ходьба.
У статті також йдеться, що багато російських військових справді ходять або кульгають у бій. Через нестачу сучасної техніки ворожа піхота дедалі частіше атакує пішки. Тим, кому пощастило більше, вдається доїхати на звичайних цивільних легкових авто. А найщасливіші серед них можуть розраховувати на броньовану техніку.
Водночас російські військові логісти також стикаються з нестачею транспортних засобів і почали використовувати віслюків для постачання військ. Коні також дедалі частіше з’являються на російському боці фронту.
Армія США час від часу використовувала віслюків під час затяжної війни в Афганістані. А американська морська піхота навіть запровадила використання в'ючних тварин для окремих екстремальних операцій.
Але росіяни використовують віслюків не просто для пересування по складній місцевості, де вони справді можуть бути корисними. Ні, вони використовують їх повсюдно – як вимушену реакцію на масову втрату техніки.
Це ж явище можна побачити у сповільненні темпів російського наступу. Дефіцит транспорту у ворожій армії настільки критичний, що деякі спостерігачі, побачивши росіян з гіроскутерами, цілком логічно зробили висновок: вони справді збираються їхати на них у бій.
Майже шість з десяти поляків, опитаних на тему, як, на їхню думку, повинна поводитися Україна у війні з Росією, вважають, що вона повинна "швидко рухатися до укладення миру", свідчать результати опитування Opinia24 для Радіо ZET, передають Патріоти Укр...
Росіяни зменшують перевагу в кількості випущених артилерійських нарядів на фронті через виснаження ресурсів. Таку думку в ефірі "Radio NV" висловив військовий експерт Євген Дикий, передають Патріоти України. "У 2022-му росіяни могли собі дозволити 60 ...