Все так передбачувано: У Жеваго назвали "поважну причину" неявки підозрюваного в ДБР

Костянтин Жеваго не зміг прибути до Державного бюро розслідувань за врученням підозри у розкраданні 2,5 млрд зі свого банку, у зв’язку з проходженням лікувальних заходів закордоном, що є поважною причиною, яка передбачена статтею 138 Кримінального процесуального кодексу. Про це повідомляє пресслужба Жеваго, зазначають Патріоти України.

"Костянтину Жеваго не був відомий процесуальний статус у кримінальному провадженні, з приводу якого він викликається до ДБР, не була надана інформація чи він є стороною чи іншим учасником даного кримінального провадження, ніколи не викликався, не надавав пояснення і не допитувався в ньому, навіть в якості свідка", – заявили у пресслужбі.

"Таким чином порушуються вимоги статей 135 та 137 Кримінального процесуального кодексу щодо порядку виклику в кримінальному провадженні та його змісту", – додали у олігараха.

На думку пресслужби, відбувається публічне розповсюдження "недостовірної інформації" щодо пана Жеваго.

"Такі дії не тільки порушують його права та законні інтереси як громадянина України, а й завдають прямих репутаційних і економічних збитків бізнесу, де Жеваго є акціонером і до якого він має відношення та, як наслідок, підривають міжнародний авторитет і економіку нашої держави, а також ставлять під загрозу подальшу реалізацію значних інвестиційних проектів в Україні", – повідомили в пресслужбі.

"Дві серії плівок та два різних джерела": Соколова розповіла, як отримала докази зриву операції з 'вагнерівцями'

п’ятниця, 25 вересень 2020, 20:45

За словами журналістки, вона зі своєю командою ретельно вивчала отримані записи протягом чотирьох днів, аби остаточно переконатися, що все це правда і що плівки автентичні. Українська журналістка Яніна Соколова розповіла, що плівки з доказами зриву спе...

Хіти тижня. Забули зняти номери: У звірствах у Мінську брали участь російські карателі (фото, відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 20:30

Під час протестних акцій в Білорусі 20 вересня затримали не менше 230 осіб. Про це пише телеграм-канал TUT.BY з посиланням на правозахисний центр «Весна», передають Патріоти України. «З 1941 року пройшло 79 років. Цього разу прийшли лукашенківсько-путі...