Все так передбачувано: У Жеваго назвали "поважну причину" неявки підозрюваного в ДБР

Костянтин Жеваго не зміг прибути до Державного бюро розслідувань за врученням підозри у розкраданні 2,5 млрд зі свого банку, у зв’язку з проходженням лікувальних заходів закордоном, що є поважною причиною, яка передбачена статтею 138 Кримінального процесуального кодексу. Про це повідомляє пресслужба Жеваго, зазначають Патріоти України.

"Костянтину Жеваго не був відомий процесуальний статус у кримінальному провадженні, з приводу якого він викликається до ДБР, не була надана інформація чи він є стороною чи іншим учасником даного кримінального провадження, ніколи не викликався, не надавав пояснення і не допитувався в ньому, навіть в якості свідка", – заявили у пресслужбі.

"Таким чином порушуються вимоги статей 135 та 137 Кримінального процесуального кодексу щодо порядку виклику в кримінальному провадженні та його змісту", – додали у олігараха.

На думку пресслужби, відбувається публічне розповсюдження "недостовірної інформації" щодо пана Жеваго.

"Такі дії не тільки порушують його права та законні інтереси як громадянина України, а й завдають прямих репутаційних і економічних збитків бізнесу, де Жеваго є акціонером і до якого він має відношення та, як наслідок, підривають міжнародний авторитет і економіку нашої держави, а також ставлять під загрозу подальшу реалізацію значних інвестиційних проектів в Україні", – повідомили в пресслужбі.

Хіти тижня. Пане Авакове, випишіть штраф: Нардеп "Юзік" так тікав від колеги, що на своєму джипі грубо порушив ПДР (відео)

субота, 25 січень 2020, 14:00

Ситуація в жодному разі не була такою критичною, щоб недоторканий "кварталівець" був вимушений показово порушувати правила руху. Тут або повне ігнорування ПДР по життю, або дійсно "тваринний страх" до того, хто підійшов до Корявченкова. Народного депут...

Хіти тижня. Найманцям Путіна саме час тікати: ​Ердоган оголосив про відправку потужного експедиційного корпусу до Лівії

субота, 25 січень 2020, 13:00

Кільком тисячам найманців з Росії та деяких ісламських країн, разом з обмеженими силами ставленика Москви генерала Халіфа Хафтара навряд вдасться протистояти міці турецької армії. Туреччина приступила до відправки своїх військових до Лівії, щоб підтрим...