Всепоглинаючий Мордор: "Великий друг" України Ксенія Собчак поговорила про "громадянську війну" з кремлівським пропаг*ндоном Анатолієм Шарієм (відео)

Нібито "опозиціонерка" Ксенія Собчак повторила наполегливий фейк кремлівської пропаганди про те, що на Донбасі йде "громадянська війна".

Ксенія Собчак. Фото: Ведомости.

Скандальне інтерв'ю Шарія російська журналістка Собчак оприлюднила на своєму каналі в YouTube, передають Патріоти України.

Ксенію Собчак вразила заява Шарія про те, що ворогів треба "наздогнати і заштовхати до кінця". В іншому випадку, на думку пропагандиста, вони можуть його наздогнати. У відповідь вона згадала про найголовніший фейк Кремля про Донбас. "Ти ж розумієш, що після таких слів завжди буде тривати громадянська війна в Україні?" - поцікавилася Собчак.

Вона тут же свої слова ненавмисно спростувала, додавши, що в цьому випадку "миру між нашими країнами (РФ і Україною - ред.) не буде ніколи". "Тому що по обидва боки є загиблі. І кожен з тих людей, хто втратив, буде вважати, що потрібно дотиснути", - уточнила російська "опозиціонерка". На той факт, що її заява суперечить поняттю "громадянська війна", та вважала за краще не звертати уваги.

"Знищили три крилаті ракети росіян і два "Сонцепеки": Повітряні сили України відзвітували про успіхи за день

неділя, 22 травень 2022, 0:33

Ударна авіація Повітряних сил 21 травня вкотре успішно відпрацювала по ворожих цілях. Вдалося збити ще три ворожі крилаті ракети. Про це йдеться у зведенні командування Повітряних сил ЗСУ, передають Патріоти України. Наші бійці також знищили щонайменше...

"Тут мають жити біженці": Анархісти захопили віллу "друга Путіна" в Австрії (фото)

неділя, 22 травень 2022, 0:24

Як повідомляє Salzburger Nachrichten, будинок зайняли люди, які називають себе членами союзу вільних анархістських організацій. Активісти засудили війну в Україні та закликали експропріювати власність Шувалова: "Ми вимагаємо, щоб будинок був перетворен...