Всепоглинаючий Мордор: "Великий друг" України Ксенія Собчак поговорила про "громадянську війну" з кремлівським пропаг*ндоном Анатолієм Шарієм (відео)

Нібито "опозиціонерка" Ксенія Собчак повторила наполегливий фейк кремлівської пропаганди про те, що на Донбасі йде "громадянська війна".

Ксенія Собчак. Фото: Ведомости.

Скандальне інтерв'ю Шарія російська журналістка Собчак оприлюднила на своєму каналі в YouTube, передають Патріоти України.

Ксенію Собчак вразила заява Шарія про те, що ворогів треба "наздогнати і заштовхати до кінця". В іншому випадку, на думку пропагандиста, вони можуть його наздогнати. У відповідь вона згадала про найголовніший фейк Кремля про Донбас. "Ти ж розумієш, що після таких слів завжди буде тривати громадянська війна в Україні?" - поцікавилася Собчак.

Вона тут же свої слова ненавмисно спростувала, додавши, що в цьому випадку "миру між нашими країнами (РФ і Україною - ред.) не буде ніколи". "Тому що по обидва боки є загиблі. І кожен з тих людей, хто втратив, буде вважати, що потрібно дотиснути", - уточнила російська "опозиціонерка". На той факт, що її заява суперечить поняттю "громадянська війна", та вважала за краще не звертати уваги.

Хіти тижня. Найманці ОРДЛО здіснили держпереворот: Президент "незалежної" Абхазії, котрий відправляв бойовиків вбивати українців у Криму та на Донбасі, "благородно" пішов у відставку

понеділок, 20 січень 2020, 4:00

Москва влаштувала силову "ротацію" влади злиденної маріонеткової держави, де попередні ставленики почали з надією дивитись у бік успішної Грузії, повідомляють іноземні ЗМІ. 12 січня "президент" маріонеткової квазідержави підписав документ про складання...

Хіти тижня. "Нормальному такое в голову не придет": Пушков образив Турчинова через Boeing 737

понеділок, 20 січень 2020, 3:00

Росіяни дуже нервово реагують, коли їх у чому-небудь звинувачують, адже самі вони вважають себе абсолютно безвинними та високодуховними. Слова екс-секретаря Радбезу України Олександра Турчинова про відповідальність Кремля за крах в Ірані пасажирського ...