Всепоглинаючий Мордор: "Великий друг" України Ксенія Собчак поговорила про "громадянську війну" з кремлівським пропаг*ндоном Анатолієм Шарієм (відео)

Нібито "опозиціонерка" Ксенія Собчак повторила наполегливий фейк кремлівської пропаганди про те, що на Донбасі йде "громадянська війна".

Ксенія Собчак. Фото: Ведомости.

Скандальне інтерв'ю Шарія російська журналістка Собчак оприлюднила на своєму каналі в YouTube, передають Патріоти України.

Ксенію Собчак вразила заява Шарія про те, що ворогів треба "наздогнати і заштовхати до кінця". В іншому випадку, на думку пропагандиста, вони можуть його наздогнати. У відповідь вона згадала про найголовніший фейк Кремля про Донбас. "Ти ж розумієш, що після таких слів завжди буде тривати громадянська війна в Україні?" - поцікавилася Собчак.

Вона тут же свої слова ненавмисно спростувала, додавши, що в цьому випадку "миру між нашими країнами (РФ і Україною - ред.) не буде ніколи". "Тому що по обидва боки є загиблі. І кожен з тих людей, хто втратив, буде вважати, що потрібно дотиснути", - уточнила російська "опозиціонерка". На той факт, що її заява суперечить поняттю "громадянська війна", та вважала за краще не звертати уваги.

Хіти тижня. Принципово інший підхід до комплектації - пошук, супровід та ураження цілей: КБ "Південне" презентувало проект власного ЗРК

середа, 16 жовтень 2019, 16:00

В ході Міжнародної виставки “Зброя та Безпека – 2019” КБ “Південне” презентувало проект власного зенітного ракетного комплексу (ЗРК), зазначають Патріоти України. . Окрім зенітної керованої ракети та пускової установки (головне зображення матеріалу) ...

"Жах! І розуміють ж, су*и, що їх періодично знімають на відео": Мережу обурило "цікаве" заняття нардепів у Раді (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 15:43

Народні депутати Верховної Ради дев'ятого скликання знову займаються в стінах парламенту чим завгодно, тільки не прямими робочими обов'язками. У мережі з'явилося відео, на якому обранці мило розмовляють, їдять і між іншим тиснуть кнопочки, почувши закл...