"Всі озлоблені, перестріляли би одне одного": Окупант розповів про настрої у своєму підрозділі (аудіо)

Головне управління розвідки опублікувало чергове перехоплення розмови окупантів, передають Патріоти України.

Загарбник зателефонував до свого друга, очевидно, теж військового РФ, і розповів про низький морально-психологічного стан у своєму підрозділі. Росіянин розповів про масовий алкоголізм у лавах російської армії. За його словами, 80% солдат в підрозділі зловживають алкогольними напоями. Це призводить до постійних конфліктів.

"Мені працювати навідника дали... Він напевно раніше "торчок" (наркоман. – Ред.) раніше був. Ну, диб**оїди кінчені. Я кажу, я їб**ь нах*й з ними куди поїду", – зазначив окупант.

Росіянин скаржиться, що ні його, ні інших співслуживців не відпускають у відпустку і навіть не дають вихідний. "Нас в увал не відпускають, бо бояться зап'ятисотитися (дезертирство. – Ред.) і знову ж п'яні всі. Всі озлоблені. Тут якщо зброю роздати, всі між собою перестріляються", – каже загарбник.

Крім того є невдоволення рівнем грошового забезпечення (значно менше обіцяних 195 тис.) та затримками при його виплатах.

Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...