"Всі свої склади, арсенали, усе, що росіяни будували десятки років - все буде кинуто в бій, щоб знищити Україну як державу, як народ, як економічну та політичну систему", - Бутусов

"Коли виникає пауза із російськими обстрілами, у наших людей виникає оптимізм. Зрозуміло, що вони хочуть себе підбадьорити. Але насправді паузи противника у бойових діях пов’язані, передусім, з перегрупуванням, із зосередженням ресурсів, логістики на певних напрямках, з переформуванням розбитих підрозділів, які зазнали поразки (як це було під Харковом)", - пише журналіст Юрій Бутусов у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:

"Росія не може наступати всюди. Вони концентруються на окремих конкретних напрямках і підвозять туди озброєння. Тому ці паузи не завжди є демонстрацією того, що ми взяли і повністю перемогли.

Ми повинні з вами чітко усвідомлювати, щодня і щохвилини триває одна з найбільших воєн на знищення в сучасній історії. Це тотальна війна, мета якої — знищити повністю Україну як державу. Передусім, знищити армію, потім економіку і, зрештою, державу взагалі.

Тому, те, що робить Росія, — це не є якоюсь хитрою грою. Вони використовують все, що в них є, щоб знищити наш спротив. В них просто не завжди є стільки ракет і снарядів, там, де вони хочуть їх використати. Вони роблять паузу, щоб це підтягнути і потім знову продовжують бити.

Ось, наприклад, постійні удари по Харкову. Місто є важливим центром оборони країни, логістичним, економічним. Вони це чудово розуміють. Тому їм потрібно знищити Харків.

Якби в них не було застереження щодо ядерної зброї, то вони б вже її застосували. Але поки що бояться стати паріями вже для всього світу, людьми, яких всі бояться і всі ненавидять, і розривають з ними усі контакти.

Тому росіяни роблять все, що можливо, тими боєприпасами, які мають, кидають все, що є. І паузи в них тільки тому, що вони десь шукають ці снаряди, бо добре проявилися логістичні проблеми. Але росіяни битимуть туди, де тільки можуть. І концентрувати вогонь там, де тільки можуть. Тому не треба мати ніяких ілюзій.

Це війна на знищення. Росія докладає усіх зусиль. Всі свої склади, арсенали, усе, що вона будували десятки років — все буде кинуто в бій, щоб знищити Україну як державу, як народ, як економічну систему, політичну систему. Передусім, знищити українську оборону. І вони битимуть ще, і тривалий час".

Джерело: НВ

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...