Вся суть "русского мира": Колишній диякон РПЦ закликає ґвалтувати українок від імені вигаданої дружини і погрожує противникам війни

Колишній диякон Російської православної церкви (РПЦ) Павло Шульженок закликає ґвалтувати українок і погрожує противникам війни. Робить це росіянин у соцмережах під ім'ям своєї вигаданої дружини. Про це пише Telegram-канал Baza. Він же наводить фотодокази того, що дружина - вигадана, передають Патріоти України.

"Шульженок служив у церкві до середини 2010-х років – поки його не позбавили сану за різкі висловлювання про Україну і за неналежні фотографії (з грошима і випивкою). Після звільнення чоловік захопився окультизмом і ще більше зненавидів сусідню країну. Згодом Шульженок вигадав собі дружину Моніку, яка, за задумом екс-диякона, э членом націонал-більшовицької партії", – йдеться у повідомленні.

Від імені вигаданої дружини Шульженок веде Telegram-канал "ZVерства і точка", у якому публікує пости із закликами ґвалтувати українок різними підручними засобами, а також погрожує блогерам з антивоєнною позицією. На канал підписано 7 тисяч осіб і його активно репостять російські пропагандисти.

При цьому, як з'ясувала Baza, прототипом для Моніки послужила учасниця проекту "Танці" на російському телеканалі ТНТ Крістіна Кузьменко-Леваш. Повідомляється, що Шульженок просто домальовує її обличчя за допомогою фотошопу на фотографії із собою.

"Моніка – це тульпа колишнього диякона. Так називають уявних істот, з якими дружать свої творці. Шульженок не з чуток знає про тульпи – у соцмережі Вконтактє у нього навіть є група, присвячена тульповеденню", – пояснює Baza.

Для захисту неба над Україною: США надають боєприпаси для ЗРК Patriot та ракети HAWK

п’ятниця, 9 червень 2023, 18:44

У новому пакеті військової допомоги від США будуть боєприпаси та системи ППО, які допоможуть захистити небо над Україною від російських бомб та ракет. У п’ятницю, 9 червня, у Пентагоні повідомили, що саме увійде до пакету безпекової допомоги на суму 2,...

Ситуація критична: Окупанти на лівобережжі стріляють у спини цивільним, які хочуть евакуюватися

п’ятниця, 9 червень 2023, 18:30

На окупованій лівобережній частині Херсонської області після підриву дамби Каховської ГЕС російські військові не тільки не допомагають цивільному населенню евакуюватися, а й блокують їм виїзд та навіть стріляють у спини. "На лівобережній Херсонщині сит...