Індія приєдналася до Росії, США, Великої Британії та Франції, провівши минулого тижня перше успішне випробування своєї ракети, здатної нести кілька боєголовок на відстань до 5 тис. км. Про це пише rfi, передають Патріоти України.
У Індії відбувся перший політ ракети Agni-V з головною частиною РГЧ (головна частина, що розділяється, з блоками індивідуального наведення – «Главком»). Індія привітала перший політ ракети Agni-5 з використанням технології багаторазового націлювання (MIRV). У Нью-Делі це назвали «історичним моментом у прагненні до самостійності в галузі ракетних технологій».
«Різні телеметричні та радіолокаційні станції відстежували та контролювали кілька носіїв. Місія виконала проєктні параметри», – зазначили у міністерстві оборони країни, не уточнивши кількість боєголовок, випущених у космос.
Пакистан також заявив, що випробував цю технологію в 2017 році, але експерти кажуть, що це твердження Ісламабада не знайшло підтвердження на практиці.
Мита, введені президентом Трампом, оминули Росію, оскільки санкції США вже "перешкоджають будь-якій значущій торгівлі", хоча Америка продовжує торгувати з РФ більше, ніж з такими країнами, як Маврикій чи Бруней, що потрапили до списку, передають Патріо...
Усунення або ліквідація диктатора Володимира Путіна не змінить загальний політичний курс Росії. На сьогодні ватажок Кремля має оточення, яке не готове змінювати курс країни. При цьому і в США, і в Європі розуміють, що зміна лише одного Путіна не принес...