"Ви - нечесна людина, закони для вас неписані": Сніжана Єгорова знову звернулась до Зеленського (відео)

Також телеведуча зазначила, що за останній рік у президента сталася активна зовнішня трансформація.

Скандальна українська телеведуча Сніжана Єгорова заявила, що Володимир Зеленський не виконує свої обіцянки, і для нього "закони не писані". Знаменитість опублікувала відеозвернення до президента на своєму YouTube-каналі. За її словами, освічені люди давно зрозуміли, що Зеленський не до кінця чесний з українцями, передають Патріоти України.

"Швидше за все, ви отримали фінансові преференції від попередньої влади. А ми, українці, думали, що буде здійснюватися правосуддя. Замість цього ми спостерігаємо, як ви, Володимире Олександровичу, проводите свою передвиборчу кампанію. Згідно з законом, вона ще не розпочалася для інших кандидатів. Попри те, що ви не чесна людина, для вас закони не писані", – наголосила Єгорова.

Єгорова заявила, що Зеленський не виконує обіцянок.

Також телеведуча зазначила, що за останній рік у Зеленського відбулася активна зовнішня трансформація. На її думку, вигляд президента з кожним днем стає все гірше. "Це говорить нам про те, що ви перебуваєте в ситуації постійного стресу, який ви компенсуєте, можливо, за допомогою допінгів", – додала Єгорова.

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...