"Безпосередньо я і Клімкін брали участь у передаванні 5 млн євро через посольство України в Німеччині для одного високопоставленого на той час єврочиновника з метою забезпечення підтримки Порошенка як кандидата на пост президента України з боку ЄС", - заявив він.
Колишній депутат також розповів, як Порошенко, Турчинов та інші лідери Майдану прийшли до влади у 2014 році. Він назвав колишніх соратників "злочинним угрупованням", яке, за його словами, від самого початку ставило за мету захопити владу для особистого збагачення.
"Ми фінансували Майдан, ми підігрівали протестні настрої в ЗМІ, зривали мирні ініціативи влади, вели сепаратні переговори з депутатами Партії регіонів, вели переговори з іноземними посольствами. До групи входили Мартиненко, Порошенко, Турчинов, Кличко. Кожен з яких долучив своє угруповання. Турчинов, наприклад, привів Пашинського та Парубія", - заявив він.
Жванія запевнив, що готовий дати свідчення органам слідства за всіма цими фактами. Він також запевняє, що Порошенко став президентом у результаті консенсусу олігархів. Причому Порошенко, нібито, взяв на себе певні зобов'язання перед ними, які в більшості випадків відпрацював. В угоді, за словами Жванії, не брав участі тільки Ігор Коломойський, решта отримали свої корупційні квоти. При цьому, за словами політика, посада мера для Віталія Кличка була частиною цієї угоди.
"Порошенко за час перебування у владі отримав корупційним шляхом приблизно 4 млрд доларів", - запевняє його колишній соратник.
Він також підтвердив, що подавав позов до Окружного адмінсуду Києва про заборону виїзду з країни колишнім керівникам. І не відкликав цей позов, як стверджує зараз НАБУ, хоча на нього чинили сильний тиск Порошенко та його оточення.
Росія продовжить атакувати об’єкти, які використовують українські військові. Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв’ю, показаному на американському телеканалі CBS 27 квітня, передають Патріоти України. «Ми продовжуватимемо...
Китайська берегова охорона (CCG) висадилась на спірному рифі Сенді-Кей, який Китай називає Тесянь Цзяо, поблизу узбережжя Філіппін. Пекін стверджує, що метою висадки була "інспекція" та збір "доказів незаконної діяльності". Про це першою повідомила кит...