Вилучили ноутбуки та паспорт: У правозахисниці, до якої вселилися затримані в Мінську українці, провели обшук (відео)

Затримання українців пов'язано з тим, що Костянтин Реуцький зняв на телефон затримання перехожого силовиками.

Обшук у Тетяни Ревяко тривав півгодини. Фото: svaboda.org.

У Мінську пройшов обшук у правозахисниці Тетяни Ревяко, у якій зупинялися затримані українські волонтери та правозахисники Костянтин Реуцький і Євген Васильєв. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила член правління благодійної організації "Схід SOS", координатор Офісу по розробці гуманітарної політики України Олександра Дворецька, передають Патріоти України.

"У правозахисниці Тетяни Ревяко проходить обшук. Обшук пов'язаний із затриманням українських правозахисників Костянтина Реуцького і Євгенія Васильєва, в рамках справи за статтею 293 КК РБ. Вони зупинялися у Ревяко на час перебування в Мінську", - повідомила вона. За даними Дворецької, в результаті півгодинного обшуку, співробітники Слідчого Комітету по місту Мінську вилучили комп'ютер Реуцької, комп'ютер Тетяни і паспорт Васильєва.

На її думку, затримання українців пов'язано з тим, що Реуцький зняв на телефон затримання перехожого силовиками. У свою чергу в МЗС Білорусі причиною затримання називають роботу без акредитації. Однак Дворецька підкреслила, що Васильєв і Реуцький перебували в Білорусі на законних підставах, при перетині кордону до них не було питань у прикордонників. Місцезнаходження українців на даний момент невідомо.

З архіву ПУ. Ворог не спить: На Миколаївщині осквернили пам'ятник на місці масової страти євреїв, згадавши і Зеленського, і "95 квартал"

середа, 30 вересень 2020, 3:00

Злочин у переважно російськомовному регіоні стилізовано під акцію "біндєр", хоча почерк російської агентури. Москва дуже незадоволена послідовності зовнішньої політики України, не зважаючи на зміну влади, і прагне коректив. У селі Богданівка Миколаївсь...

Хіти тижня. Катам рідного народу не залишитись анонімами: Ролик про те, як штучний інтелект "зриває маски" з ОМОНу Лукашенка, стало хітом мережі (відео)

середа, 30 вересень 2020, 0:35

Силовиків попереджають, що за злочини доведеться рано, чи пізно відповідати, а сусіди незабаром знатимуть, хто бив та знущався над ними та їхніми дітьми. - Тисячі людей навколо матимуть персональний рахунок до кожного з душогубів Лукашенка. Білоруський...